Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu'ndan Adet Düzensizliğine ve Tüylenmeye Karşı Bitkisel Kür

Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun Adet düzensizliğine ve tüylenmeye karşı – FSH hormonu yüksekliğine karşı bitkisel Kürlerini Uygulamadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar ve Adet düzensizliğine ve tüylenmeye karşı – FSH hormonu yüksekliğine karşı bitkisel Kürlerine Burdan Ulaşabilirsiniz

Prof Dr İbrahim Adnan Saraçoğlu’dan Adet düzensizliğine ve tüylenmeye karşı – FSH hormonu yüksekliğine karşı bitkisel kür..

Alternatif tıpta büyük gelişme İbrahim Adnan SARAÇOĞLU sayesinde hızla sürüyor. Kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu günden sonra yazılarını sitemde yayınlamayacağım, sitesine link vereceğim, çünkü; yazılarının başka sitelerde kopyalanıp yayınlanmasına razı olmadığını öğrendim (sitesinin ana sayfasının altında “Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU’nun yazılı izni olmadan hiç bir şekilde ticari amaçlı kullanılamaz, alıntı yapılamaz, kaynak olarak gösterilemez, reklam veya tanıtım amaçlı dahi olsa kullanılamaz.” yazıyor), bu yüzden ben de kul hakkı yememek babında hocamızın yazılarına link vermeyi ve yazılarını alıntılamamayı uygun görüyorum. Bunu yapan sitelerin ne yazık ki tamamiyle kul hakkı yediğini burdan uyarmak babında söylemek istiyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir