çalışan kadınlar için kıyafetler, şık kombinler

çalışan kadınlar için kıyafetler çalışan kadınlara göre şık kombinler ve giyim aksesuar ayakkabı çanta önerileri, fikirleri.

şık kombinler

1. beyaz gömlek, siyah ceket ve siyah pantolondan oluşuyor. Takımı tamamlayan aksesuarlar ise, açık renk ve şık bir çanta ile sade ve taşlı küpeler. Topuklu ayakkabılar ise, kombinimizin en kadınsı detayı.

2. Dikkat çekici olduğu kadar rock esintiler taşıyan bir skinny jean ile sade bir bootie’nin üstüne, %100 pamuklu, yumuşak bir tank topla giyebileceğiniz örgü kazak size hem şık, hem de rahat bir hava verecek. Taşıması rahat ve her şeyinizin sığabileceği kadar büyük, süet bir postacı çantasını, bu kışın tartışmasız podyum fatihi şapka ile birleştirmeniz görünümünüzü güncelleyip cool bir hava estirecek. Büyük degrade gözlükleriniz ve parmaksız eldivenlerinizle, haftasonuna hazırsınız… Bizim önerimiz bu kombini ensenizde bol bir topuz ve çok hafif makyajla tamamlamanız.

3. Siyah bir elbise, siyah çanta ve ayakkabılar ile modern kesimli siyah bir trençkot kombinimizin en önemli parçaları. Aksesuar olarak da siyah-beyaz geçişleri olan, kalın çerçeveli bir gözlük ve yine aynı tonlarda siyah çiçekli küpeler tercih ettik. Siz de gardırobınızdan seçeceğiniz kıyafetlere ufak eklemeler yaparak benzer bir kombin oluşturabilirsiniz.

4. Beyaz gömlek, yüksek bel etek, kalın bir kemer, siyah topuklu ayakkabılar ve siyah bir çantadan oluşan şık kombinasyonumuz, klasik bir iş kıyafeti görünümünde. Yine gardırobınızdan kolaylıkla seçebileceğiniz siyah bir hırka ya da ceket ve kıyafetinize uygun, şık takılarla da kombininizi tamamlayabilirsiniz.

5. Pudra renklerinin feminenliği ile yüksek topuklular, sade modelli bir çanta, dikkat çekici bir kolye ve yüzükle en stresli toplantı için bile hazırsınız. Blazerınız ise size hem fashion forward, hem de modern bir hava katacak!