shoes trend SS 2018-2019: lazer kesim ayakkabı

flo lazer kesim ayakkabı modelleriyle beğeni toplarken, fiyatlarının uygun oluşu da alıcıların yüzünü güldürüyor. FLO lazer kesimli ayakkabılarla modaya adım atın!

lazer kesim kadın ayakkabı modası

FLO lazer kesim ayakkabılar 2014 kadın ayakkabı modası
flo lazer kesim yüksek topuk ayakkabı fiyatları 80 lira
lazer kesim havacı mavi topuklu ayakkabı fiyatı 80 lira
lazer kesim havacı mavi topuklu ayakkabı fiyatı 80 lira
lazer kesim sarı ayakkabı babet fiyatı 45 lira
lazer kesim sarı ayakkabı babet fiyatı 45 lira

shoes trends spring summer 2014 FLO lazer kesim ayakkabı modelleri ve fiyatları

Herkesin ayakkabıcısı O FLO sloganıyla her yaşa ve her zevke hitap eden modeller sunan FLO kadın 2014 Yaz az topuklu ayakkabı, sandalet, dolgu topuk koleksiyonunda, 2014 yeni sezonunun modası olan lazer kesimli ayakkabılar da zengin alternatiflerle karşınıza çıkıyor.

shoes trends spring summer 2014

lazer kesim babetler, lazer kesim platformlu ayakkabılar ve lazer kesim yüksek topuklu ayakkabılarda kendini gösteren lazer kesimli ayakkabılar kare, daire, çiçek gibi farklı şekillerdeki kesimleriyle dikkat çekiyor. Renklerde ise yaz enerjisini yansıtan mavi, yeşil, sarı, pembe, turuncu ve pudra tonları dikkat çekiyor. Her zaman yeri ayrı olan siyah ve kahverengi tonları da, klasikten vazgeçemeyenler için lazer kesimli ayakkabılar arasında yerini alıyor.

44,99 TL’den başlayan lazer kesimli ayakkabı modellerini FLO yorumuyla görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.