Mankenlerin Güzellik Sırları – Çok Pratik ve Basit Güzellik Tüyoları

Birbirinden güzel bulduğunuz manken ya da fotomodellerin güzellik sırlarını merak ediyor musunuz? İşte en az onlarinki kadar parlak, bakımlı saçlara, ışıldayan bir cilde ve makyaja sahip olmanız için yapmanız gereken birkaç ufak taktik:

Mankenlerin güzellik sırları

1- Kısa etkileyici saçlar sizi çok havalı gösterebilir. Bir çok erkeğe ve kadına göre kısa saç, uzun saçtan daha seksidir. Kısa kestirdiğiniz saçlarınızı doğru şekillendirdiğinizde baş döndürücü bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2- Işıltılı görünümü makyaj tek başına sağlayamaz, dengeli uyuyun. Geç saatte bir davete mi katılacaksınız? Gözlerinizi kısa bir süre için bile olsa dinlendirin. Eğer iyi dinlenemediyseniz, bu cildinizden hemen belli olur. Kapatıcılar uykusuzluğunuzu gizleyemez. Her gün ya da en azından haftada bir kaç kez 8 saat uyuyun. Kozmetik çantanıza ne kadar az ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz.

3- Her kadın gülümsediğinde çok daha güzeldir. Dişlerinizin ışıltı saçmasına özen gösterin. Atıştırırken bol miktarda elma, salatalık, havuç gibi kıtır sebzeler tüketin. Dişlerinize iyi bakın, fırçlayın, diş ipi kullanın ve düzenli diş hekimi kontrolüne gidin.

4- Kişisel fiziksel özelliklerinizden utanmayın. Kendinizi sevin. Zayıf ya da kilolu bir beden. Küçük ya da çok iri göğüsler, kalçalar. Dert etmeyin. Makyaj yaparken ve giyinirken en beğendiğiniz özelliklerinizi ortaya çıkarın.

5- Doğal da seksi olabilir. Tekrar tekrar dumanlı göz makyajı yaptığınızda ilk etkiyi vermeyebilir. Her zaman ağır ve dramatik makyaj yapmayın. Birkaç fırça darbesi, allık, maskara, hafif bir ruj ya da dudak parlatıcı sizin için yeterli olabilir. Cildinizi iyi tanıyın ve cilt tipinize uygun kozmetik ürünleri tercih edin. Ayrıca son kullanım tarihi geçmiş kozmetik ürünleri asla cildinize sürmeyin.

6- “Kaşlarımı almaya asla cesaret edemem, kalında güzeldir” diyerek kaşlarını aldırmayan birçok model var. Ama yine de kaşlarınızı aldırmaya karar verdiyseniz, doğduğunuzdan beri size en yakışan kaş modelini tercih edin. Fazla tüyleri temizlerken aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Kaç alırken büyüten aynalardan kullanmayın. Bu gereğinden fazla tüy almanıza neden olabilir. Çok ince kaşlar kişiyi olduğundan yaşlı gösterebilir, bunu unutmayın.

Mankenlerin Güzellik Sırları – Çok Pratik ve Basit Güzellik Tüyoları Bakımlı Kadınlar X manken ve fotomodellerin güzellik tüyoları X mankenlerin güzellik sırları Güzel Kadınlar Güzel Kadınlar Bakım Evi göz altı problemi çözümleri Püf Noktaları makyaj tüyoları

Comments are closed.