vip dükkan güvenilir mi (vipdukkan hakkında, şikayet)vip dükkana üye olmak istiyorum vipdukkan davetiyesi istiyorum vipdukkan.com'a nasıl üye olaiblirim diyorsanız vip dükkan davetiyesiVip dükkan güvenilir mi? sorusunu sıkça duyuyorum. Vip dükkan hakkında ne zamandır bir yazı yazacaktım

vip dükkan şikayet

Ancak vip dükkan’a şikayetim var bir konuda. O da kampanya günü geçmiş ürünlerin gönderime çıkmadan önce iptalinin yapılamaması. Gönderime çıkmamış ürün neden iptal edilemez ki? tamam siz belki ürünü firmadan temin etmiş, satın almışsınız ama ben o ürün geldiğinde zaten size iade edicem ve siz de ürünü firmaya geri göndereceksiniz. Ürünü firmaya göndericek olduktan sonra müşteri memnuniyeti adına gönderime çıkmadan önce geri gönderseniz olmuyor mu? Almak istemediğim veya almaktan vazgeçtiğim ürün için kargo masrafı ödemeye mecbur bırakılıyorum ürün gelirken ve ürünü gönderirken. Konuyla ilgili açıklama:

Ödeme yaptığınız siparişinizi iptal edebilmeniz için siparişin henuz dağıtıma çıkmamış olması gerekmektedir. Siparişinizi ait olduğu kampanya süresinin bitimine kadar iptal edebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün kampanya süresi bittikten sonra sipariş iptali yapılamamaktadır.

vip dükkan hakkında yeni bir şikayetim: önceden en az 2-3 para puanı bir alışverişte kullanabiliyorken, şuan sadece bir para puan kullanımına izin veriliyor olması. vip dükkan benim için bitmiştir arkadaşlar davetiye gönderimi de yapmıyorum artık. böyle bir siteye üye kazandırmak istemiyorum. böyle sorunlu bir site olduğunu bilseydim kendilerine yüzlerce, hatta binlerce üye de kazandırmazdım.

vip dükkan şikayetlerini okumak için tıklayın!

vip dükkan konusunda bir şikayetiniz veya bir öneriniz varsa bu yazı altındaki yorum formu altında bizimle paylaşabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir