nasıl markafoni black üyesi olunur?

markafoni black üyelik nedirtrendyol.com’un trendyol gold üyeliklerinden sonra markafoni black üyelik fırsatını duydum 🙂 bu fırsattan yararlanamadım trendyol gold üyesi olmuştum ama.. markafoni black üyesi olmak için her ay yüzlerce liralık alışveriş yapmak gerektiğini baştan ekleyeyim 🙂 avantaj olarak damarkafoni ücretsiz kargo ve bazı kampanyalar sunuyormuş black üyelerine. “black üye” ismi “kara liste” ismini çağrıştırmıyor mu sizce de? :p garip olmuş sanki biraz ama markafoni daha iyi bilir tabi yılların ilk private shopping alışveriş sitesi 🙂

Markafoni Black nedir?

markafoni Black, markafoni bünyesinde kurulmuş bir sosyal kulüptür. İçerisinde üyelerine özel birçok ayrıcalık ve indirimleri barındırmaktadır.

Kimler markafoni Black üyesi olabilir?

nasıl markafoni black üyesi olunur?

Son 3 ayın her ayında toplamda 150 TL ve üzerinde harcama gerçekleştirip aynı zamanda 3 aylık toplam harcaması 1.000 TL ve üzerinde olan kişiler markafoni Black üyesi olabilir. ( Örn. Ocak 400 TL, Şubat 300 TL, Mart 500 TL) Her ay bu kriterlere uyan yeni markafoni Black üyeleri belirlenir ve mail yolu ile bilgilendirilir.

markafoni Black avantajları nelerdir?

markafoni Black üyelerine özel tanımlanmış çağrı merkezini kullanırsınız.
Alt limit olmaksızın “KARGO BEDAVA”dır
markafoni’ye davet ettiğiniz her arkadaşınız için 10 TL yerine 20 TL kazanırsınız.
Kulübe özel aktivite ve yarışmalardan ücretsiz ya da özel indirimlerle faydalanabilirsiniz.
Her geçen gün yeni bir avantajla tanışmaya devam edersiniz.
markafoni Black üyeliği ne kadar süre devam ediyor?

markafoni Black üyeliği yaklaşık olarak 3 ay boyunca devam etmektedir. Geçerlilik süresi size gönderilen davetiyede belirtilmiştir. 3 ayın sonunda markafoni Black kriterlerine (Bknz. 2. Madde) uymaya devam ederseniz markafoni Black üyeliğiniz devam eder. Kriterlere uymayanların markafoni Black üyeliği ise, tekrar bu şartlar yerine gelene kadar geçici bir süreyle durdurulur.

markafoni Black üyeliğinden çıkanlar bir daha üye olabilir mi?

markafoni Black üyeliğiniz sonrasında, markafoni Black kriterlerini (Bknz. 2. Madde) tekrar sağlamanız durumunda üyeliğiniz 3 ay daha uzatılacaktır.

markafoni Black üyeliği ücretli midir?

markafoni Black üyeliğiniz için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

markafoni Black üyeliğine başkalarını davet edebilir miyim?

Her ay markafoni tarafından belirlenen ve markafoni Black kriterlerine uyan kişiler markafoni Black üyesi olabilir. Bundan dolayı arkadaşlarınızı markafoni Black üyeliğine davet edemezsiniz. Fakat onları markafoni’ye davet ederek ilk alışverişlerinden 10 TL yerine 20TL değerinde kupon kazanabilirsiniz.

markafoni Black üyesiyken başka avantajlardan yararlanabilir miyim?

markafoni Black üyeliğiniz sırasında düzenlediğimiz diğer yarışmalara da katılıp indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

markafoni Black üyesiyken 1 ay 150 TL ve altında alışveriş yaptım, markafoni Black üyeliğim iptal olur mu?

3 aylık markafoni Black üyeliğiniz boyunca markafoni Black’e özel avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

markafoni Black üyesiyim, bir sonraki ay 150 TL ve üzerinde alışveriş yaptım ve 3 aylık alışveriş toplamım 1.000 TL’nin üstünde. markafoni Black üyeliğim 1 ay daha uzar mı?

markafoni Black üyeliğinizin devam ettiği 3 ay boyunca yeniden kulüp üyeliği için değerlendirmeye alınmazsınız.