Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 Erkekleri Etkilemek İçin

Erkekleri Etkilemenin Yolları 2 – Erkekleri (Erkeğinizi) Etkilemek Aşık Etmek İçin Yapılabilecek Pratik Yöntemler

Şüphesiz ki kadınlar değil erkekler bizim peşimizden koşar, ancak bazen biz peşimizden koşanları değil köşede çekingen bir şekilde sessizce oturanları ya da çevresinde bir kız hayran ordusu ile kuşatılanları tercih ederiz 🙂 Bazen zoru başarmayı daha çok seviyoruz sanırım :)) İşte böyle durumlarda: “acaba ben ne yapsam da onun ilgisini üzerimde yoğunlaştırsam” diye kara kara düşünmeye başlarız ya da bazılarımız doğuştan aldığı yeteneklerle ilgilerini cezbeden erkeğe çoktan yönelmiştir bile 🙂

Burda bir konunun altını çizmek istiyorum: buraya eklediğim makale seks yapmak istediğiniz erkeği avlama yöntemleri değildir, evli olmadığınız bir erkeği sekse ikna etmek çok basittir (özellikle basit bir erkekse) Çünkü; yasak ilişkiler, günah ve ZİNA nefse tatlı gelir, şeytan kötülükleri ve çirkin şeyleri insanlara güzel gösterir. Ben “aşktan ve uzun süreli ilişkilerden” bahsediyorum. Aşağıda yazan teknikler ancak; O’nun sizinle uyumlu olacak ve size yakışacak biri olduğunu düşünüyorsanız etkili olacaktır. Aksi halde tek gecelik (en kötü ihtimalle bir kaç gecelik) bir ilişki için yapılacak teknikler olarak tarihin kara sayfalarına gömülecek türden basit örnekler olarak kalacaklardır ne yazık ki. O yüzden siz siz olun KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN; kendinizle uyum sağlayabilecek ve sizi kullanmayacak tipteki erkeklere bu yöntemleri deneyin. İşte o zaman işe yaradığını göreceksiniz 🙂

DOĞALLIK – DOĞAL OLUN KENDİNİZİ YANSITIN!

İçinden geldiği gibi hareket eden kadınlar daha doğal, daha rahat bir görüntü çizerler. Moda diye kendinize yakışmayanı giymek yerine sizi en güzel gösteren giysileri tercih edin. Karşınızdakine fikirlerinizi açıkça söylemekten çekinmeyin. Kimse sizi düşüncelerinizden ötürü suçlayamaz. Sünepe görünmektense fikir sahibi olun. Olduğunuz gibi görünmek size avantaj sağlar.

ARADA SIRADA İLK ADIMI ATMAK GEREKİR!

Erkekler cesur kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de başlangıçta fazla atak davranmayın. Aşk kaçanı kovalar! Flörtü uzatın, kendinizi biraz naza çekin, peşinizden koşturun. Size olan ilgisini sürekli canlı tutun, ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Bırakın o size gelsin. Yavaş yavaş ilerleyin.

DELİCİ BAKIŞLAR ÇILDIRTIR!

Sadece çok güzel baktığı için bir erkeğe aşık olan kadınlar vardır. Erkekler de bakışlardan aynı ölçüde etkilenirler. Bakışlar çok şey söyleyebilir, tek bir bakışla bir sürü şey ifade edilebilir. Bakışlarınızı konuşturun! Bakışlar bazı kritik anlara yön verebilir. Erkeğinizi bakışlarınızın etkisinde bırakın.

SEKSAPEL VE CAZİBEYİ UNUTMAYALIM!

Seksi ön planda tutan ve sürekli seks düşünen kadın hareketlerinden belli olur, bu da erkeklerin çok hoşlandıkları bir şeydir. Kendinizi rahat bırakın, fantezi dünyanızda serbestçe dolaşın. Hayallerinizi partnerinizle paylaşın, bu hayatınızı olumlu yönde etkiler.

YOĞUN İLGİ AMA ANNESİ GİBİ DEĞİL!

Erkekler kendileriyle ilgilenilmesini severler. Arada bir pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır. Ama bunun da dozunu iyi ayarlamalısınız, yoksa çok geçmeden kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Hastayken ya da moralleri bozukken başkalarından göremeyecekleri kadar özel ilgi gösterin, kendinizi vazgeçilmez kılın! Ama bu konuda ölçüyü kaçırmayın.

ENERJİK VE POZİTİF DURUŞA HAYRAN OLMAYAN ERKEK YOKTUR!

Herkes güleryüzlü ve olumlu düşünen insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Hele erkekler..Onlar bir kadının daima fıkır fıkır, kıkır kıkır olmasını ister. Karamsarlık bulaşıcı birşeydir ve kimse böyle tiplerle hayatını karartmak istemez. Hele erkekler…Gülüp eğlenebilecekleri neşeli kadınlar dururken niye bir kadının dırdırlarıyla, kaprisleriyle hayatlarını zehir etsinler ki?

TEMİZ VE BAKIMLI OLUN, GÜZEL KOKUN!

Kendisine özen göstermeyen, bakımsız, pis bir erkekle birlikte olmak ister misiniz? Aynı şekilde erkekler de bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Bakım çok önemli ve her zaman dikkat edilmesi gereken birşeydir. Temiz bir cilt, bakımlı bir el, mis gibi parlayan saçlar erkeklerin ilgisini çeker. Hiç makyaj yapmayan biri olsanız bile arada bir yapacağınız hafif bir makyaj size ışık verecektir. İzin verin de partneriniz sizi bazen değişik görsün. Farklı şeyler denemek hayata renk katar.

SPORTİF VE FİT BİR VÜCUDA HİÇBİR ERKEK HAYIR DİYEMEZ!

Spor sağlıklı bir aktivite olduğu kadar bedeninizi forma sokan, size enerji veren ve mutlu eden bir uğraştır. Spor yaptığınızda kendinizi daha dinç, daha hafiflemiş, daha güzel hissedersiniz ve bu ilişkinize yansır. Evde yapacağınız basit birkaç hareket ve haftada birkaç günlük bir yürüyüş bile mucizevi değişimler yaratır. Daha rahat ve pozitif bir insan olursunuz.

GİYİMİNİZE ÖZEN GÖSTERİN!

Moda olanı değil, kendinize en çok yakışanı giyin. Seksi olmak için ille de açık saçık kıyafetler giymek gerekmez, tam aksine çok kapalı bir kılıkla daha da seksi görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize güvenin ve üstünüzde en güzel duran kıyafetleri seçin. Kadınlar genellikle güzelliklerini hemcinslerine göstermek için giyinirler. Siz siz olun kadınlar için değil, erkekler için giyinin.

erkekleri aşık etmenin yollarıX erkek etkileme yollarıX erkekleri tavlamanın yollarıX erkekleri baştan çıkarmanın yollarıX erkekleri etkilemek neler yapılabilirX erkekleri tavlama sanatıX erkekleri tavlamak içinX bir erkeği tavlamak için neler yapılabilirX erkeği elde etmenin yollarıX erkekler ne isterX erkeği kendine aşık etmenin yollarıX erkeği aşık etmenin yollarıX erkekleri elde etme yolları

3 yorum

  1. erkekleri etkilemeyin sadece olması gerektiği gibi namuslu bir şekilde yaşayın erkeklerde sizden etkilenir. erkekler oynak kızları sevmez. sadece bu kızlarla zaman geçirirler.

  2. bende birini çok çok begeniyoum hayatımda bir ilk yapıp ona numaramı bıraktım çalıştıgı yerdeki başka bir arkadaşına bunu ona verirmisin dedim oda verdi vehemen ordan uzaklaştım 0 dk sonra aradı neden gittin diye aslında utandıgımdan gittim ama ona işim çıktı dedim 2 aydır konuşuyoruz ama arkadaş gibiyiz beni seviyomu bilmiyorum o 30 ben 24 yaşındayım arakdaşlarım sen onun yanında melek gibisin diyo boşver diyo ama çok hoşlanıyorum hatta seviyorum geçen sarhoş olup aradım onu çok sevdigimi söledim biliyorum ama ona hatırlamıyorum dedim yanlış sölemişimdir dedim ben onu sevdigimi söledim o bir an sustu ve yarın konuluruz canım dedi 🙁 ben sevmiyo galiba yada ben manyaklıkmı yapıyorum çok ilgi göstermiyo ikimizde boga burcuyuz çok benzer yanlarımız var ne olur bana yardım edin lütfennnnnn

Yorumlar kapatıldı.