bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları

bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları online olarak son moda yeni çıkan ayakkabı, babet, sandalet satan yerlerden trendyol, butigo ve limangoya aittir. fiyatlar bugünlü butikler için geçerlidir dolayısıyla bir sonraki kampanyada fiyatı düşebilir ya da fiyatlar artabilir. başka yerlerde aynı ayakkabıların fiyatı değişik olabilir.

bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları

yılın modası olan yeni ayakkabılarda, babet ve sandaletlerde dikkatimi ilk çeken şey canlı renkler, floral desenler ve dore/altın rengi oldu. dore rengine bayılan biri olarak sezonun trendi olan altın rengi ile kaplı vitrinler ile gözlerime tam anlamıyla bayram ettiriyorum 🙂 çiçekli sandaletler ve neon renkli ayakkabılar da bu yılın modası ayakkabılar arasında geliyor..

bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları

bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 001 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 002 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 003 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 004 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 005 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 006 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 007 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 008 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 009 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 010 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 011 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 012 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 013 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 014 bu yılın modası ayakkabılar ve fiyatları 015

bu senenin modası sandaletler