Cevahir AVM etkinlikleri 2018-2019

Justin Bieber Cevahir AVM etkinlikleri 2013Justin Bieber Fırtınası Cevahir’de

Cevahir AVM etkinlikleri 2013

“Believe” turnesi kapsamında 2Mayıs 2013 günü İTÜ Stadyumu’nda konser verecek olan Justin Bieber konserine; Cevahir Alışveriş Merkezi Twitter üzerinden gerçekleştirdiği yarışma ile kazanan takipçilerini Justin Bieber konserine götürüyor.

Cevahir AVM etkinlikleri 2013

Cevahir Alışveriş Merkezi; Twitter’da #justinigormeliyim hashtag’ıgla neden Justin Bieber konserine gitmek istediğini en yaratıcı şekilde anlatan 1 takipçisine en ön sıradan 2 kişilik bilet hediye ediyor.

Justin Bieber konserini en ön sıradan izlemek isteyen gençlerin tek yapmaları gereken: Cevahir Alışveriş Merkezi’nin Twitter hesabına girerek neden Justin Bieber konserine gitmek istediklerini #justinigormeliyim hashtag’ıgla yaratıcı bir şekilde anlatmaları.

Twitter takipçilerine iki kişilik Justin Bieber konser bileti hediye eden Cevahir AVM Yetkilileri; gençleri hayran oldukları sanatçılarla buluşturmak ve sosyal alanda geliştirmek adına sosyal medya hesaplarında (Facebook, Twitter vb.) bu tarz etkinliklere imza attıklarını belirtiyor.

Bünyesinde yüzlerce marka, mağaza bulanan ve İstanbul’un Avrupa yakasında Mecidiyeköy’de alan İstanbul Cevahir’e şehrin pek çok noktasından kolaylıkla ulaşılıyor.