Anneler Gününde Annenizin Kahvesi Cafe Crown'dan :)

cafecrown_annelergunu-anneler-gunu-hediyesiAnneler Günü’nde Annenizin Kahvesi Café Crown’dan…
Café Crown, bu yıl Anneler Günü’nü de kapsayan hafta boyunca annesi ile gelenlere bir fincan kahve hediye ediyor.

Konuklarına konforlu bir ortamda, geniş bir yiyecek ve içecek mönüsü sunan Café Crown, Anneler Günü kutlamasını şubelerinde yapmak isteyenlere özel bir sürpriz hazırladı. 4 Mayıs – 10 Mayıs tarihleri arasında annesi ile gelenlere, annesinin içeceği kahve Café Crown tarafından hediye edilecek.

Café Crown’un sıcak içecek mönüsünde çeşitli aromalarla tatlandırılabilen 37 çeşit özel kahve ile 4 farklı Türk Kahvesi bulunuyor. Café Crown’da kahve servisi, özel olarak dizayn ettirilen, kahve kokusunu ve tadını maksimum düzeyde yaşamayı sağlayan porselen fincanlarda sunuluyor.

Bu özel günde annenize Café Crown’un birbirinden lezzetli 4 Türk Kahvesi yorumundan birini de tattırabilirsiniz. Café Crown’da geleneksel Türk kahvesinin yanı sıra Ege bölgesine özgü doğal damla sakızının tat verdiği Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Güneydoğu Anadolu’ya özgü bir bitki tohumu olan kakulenin hayat verdiği Kakuleli Türk Kahvesi ve sütün ayrı bir yumuşaklık kattığı Sütlü Türk Kahvesi, tutkunlarıyla buluşuyor.

Türk tüketicisi için özel bir anlam taşıyan Türk kahvesi çeşitleri, porselen bir tepside, çikolata kaplı özel bir lokum ve bir bardak su eşliğinde, geleneksel bir şekilde sunularak içenleri evlerinde hissettiriyor.