İstanbul Fashion Week 2019 (İstanbul moda haftası 2019)

İstanbul Fashion Week 2010 İstanbul moda haftası 2010 (IFW İstanbul fashion week spring summer 2010 defile programı tablosu) İFW nerede yapılacak? harita için tıklayınız istanbul fashion week 2010 25-28 Ağustos

KIYAFET-AYAKKABI-İÇ ÇAMAŞIRI-ÇANTA-GELİNLİK-AKSESUAR-TAKI-TAKIM ELBİSE-GÖMLEK-ABİYE (BAY&BAYAN GİYİM)

KATILIMCILAR (MARKALAR) Argande, Avva, Damat ADV, Gizia, Koton, Punto

KATILIMCILAR (TÜRK TASARIMCILAR) Arzu Kaprol, Atıl Kutoğlu, Bahar Korçan, Bora Aksu, Deniz Mercan, Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Günseli Türkay, Hatice Gökçe, Nejla Güvenç, Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Kaya, Özlem Süer, Rana Berna Canok, Simay Bülbül, Tuvanam (Tuvana Büyükçınar), Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun

IFW İstanbul istanbul fashion week spring summer 2010 defile programı tablosu

Ülkemizin önde gelen moda tasarımcıları ile hazır giyim markalarını bir araya getirerek Türkiye’de modayı tek bir çatı altında toplayan, İstanbul’un en büyük moda etkinliği “İstanbul Fashion Week” için geri sayım başladı. Beş gün sonra başlayacak Moda ziyafetinde birbirinden önemli markalar tam da İstanbul Kültür Başkenti olmuşken şovlarını sergileyecek.

Türkiye’nin, modayı üreten ülke olmaktan modayı tasarlayan bir ülke olma yolunda önemli bir adım atması ve modacıların kendine özgür biçimde sergilemesi için büyük bir fırsat olarak görülen haftayı biz de yakından takip etmeye çalışacağız. Şimdilik festival programı ve kulislerden duyduğumuz birkaç haberler ile yetinmeye devam edelim.

İstanbul’un dünya moda merkezlerinden biri konumuna taşınmasını kısacası dünyada Türk Modasından söz ettirmeyi hedefleyen çok boyutlu bir organizasyon olan ISTANBUL FASHION WEEK etkinliğinin üçüncüsü, global moda takvimine paralel olarak 2011 ilkbahar – yaz koleksiyonlarının sergileneceği muhteşem defilelerle 25 – 28 Ağustos 2010 tarihleri arasında başlıyor.

Moda dünyası; dünyanın en önemli metropollerinden biri olan İstanbul’da modanın tadını çıkaracak!

Birliğimiz organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği, Birleşmiş Markalar Derneği ve İMA (İstanbul Moda Akademisi) işbirliğinde, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti projesi katkılarıyla düzenlenecek olan IFW, İTÜ Taşkışla Kampüsü’nde organize edilecek. Basın mensubu ve alıcılardan oluşan yabancı konuk grubu ile Türk tasarımcısını ve markalarını bir araya getiren ülkemizin en önemli moda etkinliği ISTANBUL FASHION WEEK ve eş zamanlı olarak düzenlenecek seçkin Türk ve yabancı moda markaları ve tasarımcılarının 2011 ilkbahar – yaz koleksiyonlarını sergileyerek ticari anlaşmalar yapmalarına olanak sağlayacak CPI (Collection Premiere Istanbul) Fuarı da düzenlenecek olup Türkiye, modayı üreten ülke olmaktan modayı tasarlayan bir ülke olma yolunda önemli bir adım atacak ve bir hafta boyunca İstanbul’da Moda rüzgarları estirecektir.

Markanızın prestijini olabilecek en üst seviyeye çıkaracak müthiş bir fırsat..

Gelin hep birlikte İstanbul’u moda dünyasının kalbine taşıyalım…

ISTANBUL FASHION WEEK KATILIM KOŞULLARI

Istanbul Fashion Week kapsamında yapılacak defilelerde yer almak için belirlenen katılım bedeli 15.000 USD’dir. (son katılım tarihi 11 haziran 2010)

http://www.ifw2010.com/tr.html