2018-2019 modası puantiye & yıldız desenleri

puantiyeli elbise modelleri
puantiyeli elbise modelleri

2012 modası puantiye & yıldız desenleri F&F’DEN PUANTİYE VE YILDIZ YAĞMURU

F&F 2011/2012 Sonbahar Kış Koleksiyonunda, geçtiğimiz yazın vazgeçilmezi kalın çizgiler, bu sezon yerini puantiyelere ve yıldız desenlerine bıraktı.

2012 modası puantiye & yıldız desenleri

2012 bayan giyim trendlerinde puantiyeli elbise modelleri ve yıldızlı bluz, yıldız desenli elbise, etekler, kemerler, gömlekler, ceketler puanlı desende kıyafetler yıldız desenli giyim eşyaları çok moda yine!!

yıldızlı bluz
yıldızlı bluz

F&F Koleksiyonu’nda yer alan puantiye ve yıldız desenli tasarımları, gardırobunuzda yer alan diğer parçalarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. İsterseniz puantiyeli bluzunuzla hanım hanımcık bir tarz yakalayabilir, yıldız baskılı olanı tercih edip farklılık yaratabilirsiniz. Her iki desen de modayı, sınırları zorlamadan gardıroplarınıza taşıyor.

Hatta F&F imzalı puantiye ve yıldız desenleri transparan bluzları düşük bel bir jean ile giyebilir, dilerseniz her iki deseni bir arada kullanabilirsiniz. Seçim sizin!

F&F, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonlarıyla KİPA Mağazaları’nda.