en yeni tesettür elbise modelleri 2018-2019

2013 yılına girsek de elbette 2012 modası ve 2012’nin son demlerinde başlayan trendler geçerli durumda 🙂 nedir bu trendler peki?

bordo elbise modası deri detaylar, peplum modası, bant elbiseler/etekler, bordo rengi, kalem modeller, ince dore kemer, asimetrik kesim, bebe yaka ve şallar.  bence hepsi güzel, hiç sıkıntı yok 🙂 ama kullanmaya gelince bant elbise ve etekleri fiziği düzgün hanımların kullanması şart örneğin. göbekli ya da aşırı basenlilere en yeni pudra elbiseleruygun değil bence. sonra ince dore kemer ince bellilerde daha güzel durur 🙂 beli kalın olanın belini iyice vurgulayacağından beli daha da çirkin gösterir. tabi yine “bence” 🙂 kimse kızmasın sonra. bordo rengi ilkbahara kadar uygun sonra ı-ıh. çünkü bence tam bir kış rengi bordo.. kalem etekler ve elbiseler yine kalem gibi hatunlara gider aynı bant modellerde olduğu gibi. bebe yaka romantik ve nostaljik e biraz da “bebeksi” görünmek isteyenler için ideal. peplum çok “şık” bir moda oldu. öyle ki basit bir bluzu veya sıradan bir ceketi dahi çok şık hale çevirebiliyor. deri detaylar özellikle taytlarda çok tarz görünüyor. tabi tesettüre uygun tayt olamayacağına göre biz bu trendi elbise ve eteklerde zaman zaman da bluzlerde ve ceketlerde görüyoruz 2013 tesettür modasında.

şimdi sizlere bu trendlerden yola çıkarak derlediğim tesettür elbiselerden en yeni tesettür elbise modelleri yayınlıyorum. 2013 tesettürlü elbise modelleri yayınlamaya devam edeceğiz.

en yeni tesettür elbise modelleri 2013