LC Waikiki okula dönüş ürünleri çok şık!

2013 Sonbahar-Kış sezonunu mağazalarında sergilemeye başlayan moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki de, okul sezonuna yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle karşınıza çıkıyor.

Lcw ile Okulun yıldızı sen ol!

2013 sonbahar kış sezonu okul kıyafetleri, okul çantaları lc waikikide. 2013 sonbahar kış modasını lcw ile takip edin..

LC Waikiki ile Okula Şık Dönüş!

Yaz tatilini yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde, yeni okul dönemi için de geri sayım başladı. Sonbahar-Kış sezonunu mağazalarında sergilemeye başlayan moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki de, okul sezonuna yönelik geniş bir ürün yelpazesiyle karşınıza çıkıyor.

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki; rengarenk okul çantaları, şık babetler, rahatlığın simgesi olan spor ayakkabılar, vazgeçilmez bir aksesuar olan kemerler, rahat kullanımlarıyla ön plana çıkan düz renk trikolar ve farkını konuşturmak isteyenlerin tercihi olan armalı kolej hırkalarıyla okul alışverişine çıkan herkese birbirinden şık ve kullanışlı birçok alternatif sunuyor.

Kız öğrenciler için tasarlanan, kalp ve yıldız baskılı modellerin tercih edildiği okul çantaları; pembe, mavi, mor gibi canlı renklerin hakimiyetiyle dikkat çekiyor. Erkek öğrenciler için tasarlanan okul çantalarında ise ekose detaylarıyla birlikte gri, lacivert ve siyah gibi koyu renk tonları ön plana çıkıyor.

Siz de LC Waikiki koleksiyonunu daha yakından görmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

20130828-070327.jpg

20130828-070350.jpg

20130828-070359.jpg