Dolce Gabbana (D&G), Calvin Klein (CK), Gucci, Kenzo, Escada, Davidoff, Giorgio Armani, Bvlgari, Emporio Armani, Carrolina Herrera Bay ve Bayan Parfümleri İndirimli (TRENDYOL.COM ALIŞVERİŞ ÜYELİK DAVETİYE )

Dolce Gabbana (D&G), Calvin Klein (CK), Gucci, Kenzo, Escada, Davidoff, Giorgio Armani, Bvlgari, Emporio Armani, Carrolina Herrera Bay ve Bayan Parfümleri %50’ye varan İndirimlerle Trendyol Alışveriş Sitesinde!

TRENDYOL.COM VİP ÜYELİK DAVETİYESİ

TRENDYOL dünyanın en sevilen ve en çok tercih edilen bay ve bayan parfümlerini sizin için bir araya getirdi. Klasikleşen erkek parfümlerinin yanı sıra kadınlar için de parfümler bulunnmakta. D&G Dolce Gabbana The One, CK Calvin Klein Euphoria, Davidoff Echo, Giorgio Armani Aqua, Kenzo Pour Homme, Kenzo Leau, Escada Magnetism, Gucci by Gucci, Bvlgari Aqva, Emporio Armani She, Carrolina Herrera 212 gibi gözde ve en güzel kokan parfümlerin hepsi sizin için özel indirimli fiyatlarla Trendyol.com’da.. Piyasa fiyatından yaklaşık 100 tl. daha ucuz.. DAVETİYESİ OLMAYAN LİNKLERE TIKLAYIP ÜYE OLARAK TRENDYOL’DAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞİN TADINA VARABİLİR.

TRENDYOL.COM ALIŞVERİŞ ÜYELİK DAVETİYE