NGSTYLE 2018-2019 İlkbahar-Yaz CASUAL ve SMART koleksiyonu

abiye kalem etek modelleri
NGSTYLE 2014 İlkbahar Yaz CASUAL SMART koleksiyonu NGSTYLE 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu

NGSTYLE 2014 İlkbahar-Yaz CASUAL koleksiyonu

Şehirli kadının hafta sonu şıklığını yansıtan “Casual” kullanılan işleme detaylar ve ribanalar, feminen NG kadınını modern bir rahatlığa büründürüyor.

NGSTYLE 2014 İlkbahar-Yaz SMART koleksiyonu

Şehirli ,çalışan kadının şıklığını ön planda tutan “Smart” temasında iki bulunan dar kesimler, ceket/takımlar, zebra desenler, yılan baskılar,palmiye desenli jakarlar, lazer kesimli deri detaylar; ipek, dantel, dökümlü krepler ve keten kumaşlarla buluşuyor. Tasarımlarda kullanılan deniz mavisi, kum beji, somon, mercan, ekru, beyaz ve toprak tonları ise gün içinde hayatınıza renk katıyor.

NGSTYLE 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile modern şehirli kadını, doğanın renk ve desenleriyle buluşturuyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan kıyafetler, zarif işlemeler ve nakış detaylar, kadınların şıklığını gündüzden geceye taşıyor. Aksesuarlarda kullanılan doğal renkli taşlar ise tasarımları hareketlendiriyor.

Koleksiyonda bu sezon düşük omuzlar, bedenden bütün gelen kollar, sigaret kapri pantolonlar, uzun ceketlerle kombinlenebilen dökümlü şık şort takımlar, sakin tonların bir araya gelmesiyle oluşan yeni colorblock detaylı modeller ön plana çıkıyor.

Pamuk ve viskon vualler, şifonlar, incecik krepler ve scuba kumaşlardan oluşan koleksiyonda, trok ve işleme detaylarıyla zenginleştirilmiş şık sweatshirt ve eşofman kalıpları, denimin yeni yıkamaları, parça boyalı t-shirt’ler, kamuflaj efektli renkli, belirsiz çiçek desenler yer alıyor. Karanfil kırmızısı, haki, asit sarısı, taş rengi, açık ve koyu küf yeşili ise çıtır hayvan desenleri, modern hayvan baskılarıyla birleşerek, sportif şıklığı yansıtıyor.

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.facebook.com/NGSTYLE ve www.ng-style.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.