LTB little big 2018-2019 ilkbahar yaz koleksiyonları

LTB little big 2013 ilkbahar yaz koleksiyonları

LTB İLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU İLE 70’Lİ VE 80’Lİ YILLARIN RUHUNU YENİDEN CANLANDIRIYOR

Eğlenceli, zahmetsiz ve şık yaşam stilinden ilham alan LTB, bu sezon yeni koleksiyonlarında 70’li ve 80’li yılların trendlerini günümüze taşıyor. Romantik ve hayalci “Preppy”, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan “Dynamic Cool”, şehirli ve özgür “Urban”, asi ve cesur “Rebel” ve 70’lerin ruhunu yansıtan “Boho” stili koleksiyonları ile
LTB bu yaz her tarza uygun alışveriş tutkunlarına hitap ediyor.

LTB little big 2013 ilkbahar yaz koleksiyonları

Jean pantolon, jean gömlek, jean ceket… Kadın ya da erkek gardrobumuzun vazgeçilmezleri, olmazsa olmazları. Günümüzün mutlaka herhangi bir bölümünde tamamlayıcı üründür jean. Her ürününü jean dünyası ile birlikte düşünen, yorumlayan LTB’in ise ana ürünü, yapıtaşı. Tamamlayıcılığı ve kombindeki üstünlüğüyle jean’in tasarımdan üretime Türkiye’deki en güçlü jean markası LTB, aksesuar, çanta, küpe ve son olarak da yeni ürünü parfümüyle jean dünyasını gözler önüne seriyor.

Jean dünyasından herşey LTB’de

Her koleksiyonunu jean dünyası ile birlikte düşünen LTB’in “Designed inlittlebig” olması ve her zaman farklı tarzlarla çok rahat kombin edilebilmesi en büyük özellikleri içerisinde yer alıyor. LTB, aksesuarları,çantaları, küpeleri ve parfümleriyle jean dünyasının tamamlayıcılığını kendi mağazalarında sürdürmeye devam ediyor. Modayı insanlara bir bütün olarak sunma ve müşterilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına tek bir noktada cevap verebilme misyonu ile yola çıkan LTB, 2013 yaz sezonu itibarıyla da yepyeni bir parfüm serisine de imza atıyor. Kadın parfümü, erkek parfümü veunisex body splash olmak üzere 8 farklı koku seçeneğinin sunulduğu parfümserisi LTB mağazalarında yerini alıyor. Kadın,erkek ve unisex body splashseçeneklerinin olduğu parfümler ise; Blondie,Brunette, Henna, Boho,Golden Illusion, Passion in a Bottle, Cool, Mystic isimlerini taşıyor…

Romantik ve hayalcilerin stili;“Preppy”

1950’li yıllarda ortaya çıkan ve 1980’lerde hit olan “Preppy”stili, gösterişten uzak sade kıyafetler tercih edenlerin stili olarak biliniyor. Hanımefendi kız görüntüsüne sahip, romantik pastel tonlar, geometrik baskılar, çizgi ve nakış detaylarının hakim olduğu stilde; blazer ceketler, trençkotlar, V yaka tişörtler, süveterler ve yelekler ön plana çıkıyor. Gündüzleri şehir parkında bisikletle gezmeyi akşamları da açık hava sinemasında eski filmleri izlemeyi seven romantik ve hayalci Preppy stilinde, beyaz, pudra mavisi, bebe mavisi, bej ve kahverengi gibi sade renkler tercih ediliyorve saç bantları da önemli bir unsur olarak öne çıkıyor.

Rahatlık ve şıklık bir arada; “Dynamic Cool”

LTB’in rahatlık ve şıklığı bir arada sunduğu “Dynamic Cool” stili,rahatına düşkün ancak şıklığından da ödün vermek istemeyenlere sunuluyor. Özgüven sahibi, eğlenmeyi seven, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için tasarlanan koleksiyonda, canlı renkler ve baskılar yer alıyor. Kaliforniya ruhunun hakim olduğu LTB’in yeni koleksiyonunda, sportif, şık parçalarla canlı ve dinamik yaşam tarzı olan herkes çaba göstermeden şık görünebiliyor.

Asi ve Cesur, Rock ‘n’ Rollstili; “Rebel”

80′ler dönemi gençliğini kasıp kavuran “Rebel” tarzı, LTB’in yeni sezonunda asi ve cesur ruhlara ilham veriyor. Maceracı ruha sahip, Rock n Roll dinlemeyi seven, sert ve isyankar kişilere hitap eden LTB yeni koleksiyonunda; yırtık jeanler, püsküllü bluzlar ve metal siyah ağırlıklı tasarımları ile sıra dışılığın ve asiliğin sınırlarını zorluyor.

Şehirli, kadınsı ve özgür; “Urban”

Giyimlerindeki sıra dışı detaylarla hayat tarzlarını dışa yansıtmayı seven, cool ve şık parçalar seçmeye özen gösteren ”Urban” tarzı, LTB’in yeni koleksiyonuyla şehirli ve özgür kadınlara hitap ediyor. Her ortamda ilgiyi üzerlerinde toplamayı seven, dış görünümlerine değer verip cool ve şık parçalar seçen LTB’in “Urban” koleksiyonunda, kalem pantolonlar, bele oturan ceketler ve modern detaylara sahip bluzlar yer alıyor.

70’lerin ruhunu yansıtan; “Boho”

Yarını düşünmeden, özgür ve tasasız yaşayanları anlatan Bohem; 1970’li yılları etkisi altına alan özgür bir stil olarak biliniyor. 70’li yılların esintileri bu sezona ilham veriyor. LTB, bu sezonda 70’liler trendi ve bohem stili ile ön plana çıkıyor. Etnik kıyafetleri sevenler için doğru akım olan bohem tarzında; alın bölgesine saç bantları, şile bezi kumaşından bluzlar ve elbiseler, kot ayrıntılı kombinler, işlemeli tunikler, el işçiliği ile yapılan aksesuarlar, mini elbiseler, renkli çerçeveli gözlükler ve tüm canlı renkler bulunuyor. Tarzlarına ve kendilerini ifade etmeye düşkün, hayatı dopdolu yaşamayı sevenler için tasarlanan koleksiyonda, 70’lerin ruhunu yaşamak mümkün…