Kapalı anneye ne hediye alınır? Tesettürlü anne hediyeleri

Kapalı anneye ne hediye alınır? Tesettürlü anne hediyeleri arayanlar için anneler günü önerileri yayınlamaya devam ediyoruz..

ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ modameyra’da!

Tesettür anne elbiseleri, kapalı anne kıyafeleri, büyük beden tesettür abiyeler, büyük beden pardesü modelleri ile anneme ne hediye alsam sorularınıza cevap bulmaya çalışan modamyra’da mutlaka sizin anneciğinize göre de bir hediye bulabilirsiniz..

tesettürlü anneler için elbise modelleri

Annelik öyle bir serüven ki, daha bebeğini kucağında tutmadan başlıyor… Anne adayları aylarca sancılar, aşermeler ve halsizlik eşliğinde evladını taşıyor, büyütüyor. Elbette ki senede bir gün hatırlamak yetersiz, her gün kıymet bilip şükretmek gerek… Ancak Anneler Günü duygularımızı ifade etmemiz ve annelerimizi sevindirmemiz için güzel bir vesile… Biricik, emeği ve hakkı ödenemez annelerimize özel seçtiğimiz, Anneler Günü tesettür kombinler paylaşıyoruz.

Günlük hayatlarında ve özel gecelerde kullanabilecekleri, kullanışlı ve şık elbiseler, tunikler, aksesuarlar, eşarplar ve çantalar modameyra‘da sizleri bekliyor. Hediyenizi önceden sipariş edin, üzerine güzel bir not ekleyin, annenize sarılın ve onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyin. Varlıklarına şükürler olsun ve Allah başımızdan eksik etmesin.

La Penya Siyah Dore Şeritli Salaş Tunik

La Penya Siyah Dore Şeritli Salaş Tunik

Nur Banu Ekru Bade Tunik

Nur Banu Ekru Bade Tunik

Nur Banu Pudra Papatya Ceket

Nur Banu Pudra Papatya Ceket

Efkeyem Gold Pırıltılı Bade Ceket

Efkeyem Gold Pırıltılı Bade Ceket

Ayşe Tasarım Somon Siyah Aksesuarlı Şal

Ayşe Tasarım Somon Siyah Aksesuarlı Şal

Piere Cardin Fuşya Şerit Desenli Eşarp

Piere Cardin Fuşya Şerit Desenli Eşarp Parlak Bir Dokunuş