80’lerin kedi göz modası cat eye gözlük

80’lerin kedi göz modasını yaşamak bir cat eye gözlük takmak kadar basit. peki kedi gözü gözlükler kimlere yakışır cat eye gözlük hangi yüz tipine gider? Öncelikle çok keskin hatlarda olmayan yani çok sivri bir şekilde şakaklara doğru uzamayan kedi gözlükler hemen hemen her yüz tipine uygundur diyebiliriz. özellikle oval yüz tipine çok yakışan kedi stil gözlükleri; kare ve üçgen yüz tipine sahip kadınlar da rahatlıkla kullanabilir.

işte son yılların en moda güneş gözlükleri modellerinden birkaçı..

son yılların en moda güneş gözlükleri modelleri

cat eye gözlük takacak kişiler dikkat çekeceklerini bilmelidir yani utangaç ve süklüm püklüm takacaksanız hiç takmayın daha iyi bu gözlük modelini 🙂 İşin açığı oldukça iddialı ve çarpıcı gözlük modelleridir, takan kişiyi fazlasıyla ön plana çıkartır. özellikle kapalı hanımların bu modelden uzak durması yerinde ve dengeli bir ruh sağlığını gösterir kanaatindeyim..

JPlus gözlüklerinde cat eye gözlükler vintage ve kalın çerçevelerde sunuluyor. Dita gözlüklerde cat eyes gözlükler daha büyük çerçevelerden hoşlanan sofistike tarzı seven kadınların tercihi oabilir. En moda trend güneş gözlüklerini üreten güneş gözlüğü markalarından Thierry Lasry, 2015 kadın güneş gözlüğü koleksiyonlarında merak uyandıran WILL.I.AM gözlük markaları da bu yazın modası bayan güneş gözlüklerinde 80’lerin kedi göz modası cat eye gözlükleri geri döndürüyor.. Siz de 80’ lerin kedi göz modasını tekrar yaşatmak istiyorsanız bu gözlük markalarının yeni çıkan koleksiyonlarına biz göz atmalısınız..

80’lerin kedi göz modası cat eye gözlükler ile geri dönüyor