n11.com %111 Kazandırıyor

Her 100 TL alışverişe 111 TL Hediye Çeki Fırsatı n11.com’da! Üstelik 200 liralık alışverişe 222 lira, 300 liralık alışverişe 333 lira… 🙂 bu indirimdeki detayları aşağıda yazdım. valla benim aklıma yattı bu kampanya! ihtiyacınız varsa girin bu siteden alın derim. 1 mayısta bitiyor kampanya. reklam yazısı eğildir bu arada. beğendiğim bir alışveriş sitesi kampanyası olduğu için yazdım.

n11 com doğuş grubu alışveriş sitesi

n11.com kimin? n11 com; Doğuş grubu garantisiyle, elektronikten giyime, onlarca kategoride binlerce ürünü sizlerle buluşturuyor. Üstelik açılışa özel, her 100 TL’lik alışverişinize 111 TL kupon hediye ediyor.

Bu kampanya 1 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar yapacağınız her 100 TL’lik alışverişinizde alışveriş tutarınızın %111 oranında hediye hesabınıza yükleniyor. Son durumu hesabınız sayfanızdaki “kuponlarım” bölümünden takip edebilirsiniz.

Yapmanız gereken;
1.  n11.com’da 100 TL ve üzerindeki alışverişinizi yapın ve elde ettiğiniz %111 tutarında hediye hesabınıza yüklensin.

2. Kazandığınız hediyeyi harcamak için, kampanya kapsamındaki “uğurlu” ürünlerden seçip sepetinize ekleyin. Unutmayın seçtiğiniz ürünün tutarı, kuponunuzun en az iki katı olması gerekiyor.

3. Kuponunuzu seçin ve alışverişinizi tamamlayın.

Türkiye’de bir ilk.. Tam 111 üründe en iyi fiyat garantisi n11.com’da. Bu uygulamayla, bu ürünlerden aldığınızda, eğer daha ucuz bir fiyat bulursanız, aradaki fark hesabınıza geri yükleniyor.

Eviniz için en son trend ürünler sizleri bekliyor.

Kozmetik ürünlerde inanılmaz fiyatlar n11.com’da..

Üstelik tüm alışverişlerinizde bütçenize en uygun taksit seçenekleri seçebilirsiniz.

Keyifli alışverişler 🙂