Gergin Misiniz? Depresyonda Mısınız? Mutsuz Musunuz? Evinizde Spa Duşu Yaparak Keyiflenin!

Evde Spa Keyfi Yaparak Stressten, Gerginlikten, Mutsuzluktan ve Bütün Endişelerinizden Anlık da Olsa Sıyrılabilirsiniz.. (küvette en fazla 20 dk. ve 38 derece sıcaklıkta kalarak spa duşu almaya dikkat etmelisiniz..)

evde spa keyfi spa ile stresten yorgunluk ve gerginlikten kurtulun evde spa keyfi spa ile stresten yorgunluk ve gerginlikten kurtulun

Su ruhunuzu uyandırır

Vücuda dengesini yeniden kazandırmak söz konusu olduğunda su gerçek bir mucizedir. Hayat, hareket ve yeni enerji anlamına gelir. Ruhunuzu canlandırmak için ara sıra ılık bir banyo ile kendinizi şımartın. Küvete girdiğinizde günlük endişelerinizi bir kenara bırakırsınız. Koku ve özel bileşenler cilt ve duyularınızı aynı anda harekete geçirdiğinde telaşlı koşuşturmalar, stres ve gerginlik unutulur ve cilt canlandırıcı gençlik hissinin tadına varır. Ancak bu gençlik banyosundaki suyun sıcaklığı en fazla 38 ºC olmalıdır. Her bakımdan rahat bir banyoda kendinizi huzurun kollarına bırakabilirsiniz: Sağlıklı bir spa atmosferi yaratmak için mumluklar (tealightlıklar) kullanın. Aromatik yağlar içeren bir koku ampulü ile gevşeyip huzurlu bir nefes alabilirsiniz. En sevdiğiniz CD’yi dinleyerek bu ortamı tamamlayabilirsiniz. Ancak suda 20 dakikadan fazla kalmayın! Çünkü suda daha uzun süre kalmanız ne kardiyovasküler sisteminiz için ne de cildiniz için yararlıdır. Fakat endişelenmeyin: Sıcak havlularınız ve bir de yumuşacık bornozunuz varsa, rahatlık hissi siz banyonuzu tamamladıktan sonra bile devam edecektir.

Banyo eğlencesi

Köpük dağlarının arasında kaybolmak istiyorsanız kremsi, köpüren duş ürünleri tam sizin için. Yumuşak köpük cildinizi hassas bir şekilde temizler ve ciltte yumuşak, ipeksi bir his bırakır. Kokular ve yararlı içerik maddeleri günün stresinden daha çabuk kurtulmamızı sağlar ve vücudumuzun ve ruhumuzun dengesini kazanmasına yardımcı olur. Ruh halinize veya cildinizin ihtiyaçlarına göre kendi banyo ürününüzü seçin.

Duş sonrası bakım

Cilt kuruma eğilimindeyse, gerilme hissini önlemek için cildin nemlendirilmesinin yanı sıra su kaybının da giderilmesi gerekir. Bu yüzden bebek yağlarını ya da doğal bitkisel vücut yağlarını teniniz ıslakken sürüp bir iki dk. bekleyip kurulanmayı deneyebilirsiniz.

gerginlikten kurtulmak için ne yapmalıyım X gerginlikten kurtulmanın yolları X mutsuzluktan kurtulmak için neler yapılır X psikolojik sorunlar X spa banyosu nasıl olur X spa duşu X spa duşu nasıl yapılır X stresse depresyona yorgunluğa baş ağrılarına karşı aroma terapi banyoları X stressten kurtulmak için X stressten kurtulmak için napim napmalıyım X stressten nasıl kurtulabilirim X suyun ruhani psikolojik faydaları Güncel Haber Estetik Güzellik Spa banyosu ile rahatlayın! Güzel Kadınlar Evde Doğal Bakım psikoloji Gelinlere Öneriler