2018-2019 Sonbahar Kış Sezonu Trendleri (son moda kıyafetler neler?)

2010-2011 Sonbahar Kış Sezonu Trendleri (son moda kıyafetler neler?)
Sonbahar Kış’ın en moda en trend kıyafet, ayakkabı, palto, kaban, pardesü, kazak, hırka, aksesuar, çanta,  giyim modelleri ve en son moda renkleri, kumaşları, kesimleri…

Deri kıyafetler, kürkler, 90’lı yıllardan kalan kadifeler altın çağını yaşayacak bu sonbahar kış sezonu… Ayrıca altın çağı yine yeni yeniden başlayack (ışıldamaya hazır olun) nötr yani nude ve pudra renkleriniz (pastel ve soft renkler) yetersiz kaldıysa hemen bu renklerde kıyafet, çanta, aksesuar ve ayakkabı stoğunuzu arttırın, mix baskılarla ekoseleri, hayvan desenlerini, çeşitli patternleri bir arada nasıl kullanabileceğinizi düşünmeye başlayın, paltolara kemer takın, kışlık şortunuz yoksa en az bir tane edinin, arada mor giyinmeyi unutmayın ve farklı kalça ve kol kesimlerini asla ve asla yadırgamayın 🙂

DERİLER – Biten yazın hüznünü deri veya deri parçalı kıyafetler ile atmaya çalışacağız. Ceketler, etekler, ayakkabılar, kazaklar, trikolar, bolerolar, yelekler, montlar, aksesuarlar kısaca her yerde deri olacak.KADİFELER – 90′ lardan esen rüzgarla modacıların yeniden hatırladığı kadife tekrar sahnede. Özellikle kırmızı tonları çok gözde olacak.


KÜRKLER – Her çeşit, her renk, her boy, kesik, kabarık, parçalı, kürkler her yerde karşımıza çıkacak.


ALTIN (DORE) RENGİ – Sonbahar parlayacak. Önümüzdeki sezon gece gündüz demeden altın rengi kıyafetlerle ışıldayacağız.


NÖTR (SOFT, PASTEL, NUDE) RENKLER – Yazdan sonbahara yumuşak geçiş yapmanın en güzel yolu. Detaylarda ve genel hatlarda nötr renkleri tercih etmek çok moda olacak.


MIX BASKILAR – Ekoseler ve metallerle süslenmiş baskılı kumaşlar kendi içlerinde harmoni içinde vitrinleri süsleyecekler.


KEMERLİ PALTOLAR – Hacimli paltolar bel bölgesinin çeşitli yüksekliklerinden kemerle sıkılarak soğuk günlerde bizi ısıtacak.


ŞORTLAR – Bacaklara özen göstermenin tam sırası, her ne kadar çoraplarla giyilecek olsalar da… Bu kış bol bol şort göreceğiz, rahat ve şık olmanın yanı sıra modayı da takip edebilmek için güzel bir fırsat.


MOR TONLAR – Sonbaharın en göz alıcı modası şüphesiz mor olacak. Kaşmirler, ipekler, kürkler, trikolar, elbiseler, şapkalar, kemerler, ayakkabılar, bereler, atkılar, etekler, bluzlar, kazaklar, hırkalar kısaca her şey mor olacak.


KALÇA KESİMLERİ – Geçen sonbahar omuzlarda olan gözler kalçalara kayıyor. Hafifçe abartılmış kıvrımlar, belden bükülmüş kesimlerle göz alın.

Kaynak: Silk and Cashmere (Silk &Cashmere sonbahar-kış koleksiyonu fotoğrafları-2010 2011 son moda trendler)