Haramidere Torium AVM Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir? Nasıl Bir Yer? Müşteri Yorumları

haramidere torium avm alışveriş merkezi mağazalarıHaramidere Torium AVM Alışveriş Merkezine Nasıl Gidilir? Nasıl Bir Yer? Müşteri Yorumları

Bugün sevgilimle yeni bir alışveriş merkezini deneyelim dedik ve 30 Ekim 2010’da açılışı yapılan Torium alışveriş merkezine gittik. Git git bitmiyor öncelikle bunu söyleyeyim :)) E-5’ten Avcılar’ı geçtikten sonra sağda kalıyor. (özel araçla gidiyorsanız metrobüs durakları bittikten sonra sağa yanaşın sağdan devam edin) İstanbul’un diğer ucu resmen. Haramidere Sanayi Sitesinin tam karşısında. GPS’li telefonu veya navigasyon cihazı olanlar için adresi yazıyorum:

Saadetdere Mahallesi
137. Sokak.
E5 Üzeri
Haramidere Sanayi Sitesi Karşısı
Esenyurt / İstanbul 0212 423 9495 – 0212 699 9050

Torium AVM şuan Türkiye’de Snowpark’ı olan tek alışveriş merkezi. Snowpark’ı camekandan gözetledik ve içerdekilerin Uludağ’da kayak yapanlar gibi kar montları ve kar botlarıyla kaymaya gittiklerini gördük :)) Mini bir kayak merkezi gibi :)) 

180 Mağaza
Açık Çarşı Caddesi
9 Salonlu – 3D Cinetech Sinemaları
3.500 m2 Lunapark
Su ve Işık Gösteri Atriumu
Halatlı Dağ Tırmanışı
Kayak Eğitim Alanı

torium avm alışveriş merkezi harita kroki

Levent Metro City AVM gibi bu mağazalar merkezi de yukardan aşağı inilerek geziliyor. Bu alışveriş merkezinin ücretsiz müşteri servisleri var sanırım bu nedenle sırf “servisler bedava” diyerek yakın çevreden servise atlayan herkes buraya gelmiş :)) Her kesimden insanı akın akın bu AVM’de görebliyorsunuz. İstinye Park veya Kanyon AVM’deki kadar burnu havada ve gergin tipler burda fazla yok (sayılı :P). Ama işi olan olmayan herkes burda diyebilirim 😛 Biraz kalabalık ve kuru gürültülü geldi bana. Bu da pek alışık olmadığım için rahatsız etti beni.

Çok fazla mağaza var YKM, Boyner sport, Koton, H&M (yakında), Bershka, Mango, Stradivarius, Pull & Bear, Batik, Network, İpekyol, Collezione, 5M Migros, Oysho, Zara, La Senza, Penti, Desa, Flo, Ayakkabı Dünyası, Electro World, Teknosa, Cosmo Shop, U.S Polo, Mothercare, C&A, NT, YKM, Migros, Electro World, LCW, C&A, Beymen Business, Altınyıldız Classics, Zara, De Facto, Teknosa, Boyner Sport, Starpark, Vestel, Genpa, Derimod, Kiğılı, Sarar, Hotiç, Flo, Atasay, Pieces, Koton, Mango, Desa, Ramsey, Damat, Pierre Cardin, Us Polo, Roman, Fabrika, Network, Divarese, Adil Işık, Codentry, Batik, Vera Moda, Sephora, İpekyol, Twist, Toyzz Shop, Benetton, Name It, Accesories, Esse, KRC, Özdilek, Gratis, Collezione, Levi’s, Mavi, Jack&Jones, Only, Adidas, Reebok, Loft, D&R, Burger King, Sbarro, Arbys, Popeyes, Çiçek Izgara, Çıtır Usta, Özsüt, Mc Donalds, KFC, Pizza Hut, Atom Tost, Anadoludan, Baydöner vs. vs. vs.

Duyduğuma göre bu AVM için 200 milyon dolar yatırım yapılmış :O