Evli Erkeklerle Beraber Olan Aptal Kadınlar! Aklınızı Kullanın Kendinize Gelin!

Evli Erkeklerle Beraber Olan Aptal Kadınlar! Aklınızı Kullanın Kendinize Gelin!

Evli Erkekleri Seven Akılsız Kadınlar!

Evli bir adam, bir kadını sever. Kadın tüm sıkıntıları göğüsler, erkekle birlikte olur. Çılgın bir aşk yaşanır. Sonra adam eşinden ayrılır ve o kadınla evlenir. Sonsuza kadar mutlu yaşarlar. Bu hayale inanlar bilmelidirler ki, bu bir şehir efsanesidir!

Diğer tüm efsaneler gibi, bu da ancak masal tadında kulaktan kulağa yayılan bir söylenti olarak kalacaktır. Çok nadir olmak kaydıyla, arada aynı durumda başlamış ve ilişkisini ölene dek götürmüş çiftler çıkabilir. Fakat bu istisna duruma aldanıp, benim ilişkimde sürecek diye düşünmek, evli bir adama aldanmaktan daha büyük bir kayıptır.
Eskiden evli adamlar çapkınlığı bile gizli, saklı yaparlardı. Çünkü eşini aldatmak, toplum tarafından ayıp karşılanırdı. En yakın arkadaşı haricinde bunu kimse bilmezdi. Zaten genelde uzun soluklu bir ilişkiden çok, gecelik olaylar yaşanır; adam gece mutlaka evine dönerdi. Çok parası olan erkeklerden bazıları, şimdi filmlerde izleyip güldüğümüz gibi, metres tutarlardı. Bunu yapmak için de gerçekten paralı olması gerekirdi, çünkü ortada metres olabilecek ve bunu kabullenecek kadın bulunmazdı. Bulunan kıymete binerdi. Yani, şimdiki gibi kimse telefona kontör almak, yemeğe çıkmak, üç kuruş cep harçlığı elde etmek için, evli bir erkekle birlikte olmazdı. Bu verdiğim örnekler, içinde aşk barındırmayıp, farklı amaçlara hizmet ettiğinden, konumuza dahil olmayacaklar. Bu gruptaki ahlaksız olmanın yanında bi nevi hırsızlık da yapan bayan arkadaşları başka bir yazıda ele alırız. Biz, gerçekten aşık olanlara dönelim.
Evli bir erkekle birlikte olan kadının, öncelikle bilmesi gerekir ki, kimse karısını boşayıp onu almayacaktır. Bu hayalle yaşanan bir ilişki, kadının hüsrana uğraması ile son bulur. Filmin finalinde adam evine dönecektir. Dönecektir demek yanlış olur aslında, zaten hiç evinden ayrılmamıştır.
Evli adamların hepsinin aşağı yukarı bahanesi aynıdır. Karısını sevmiyordur, çocukları için dayanıyordur. Eşiyle aralarında hiçbir cinsel çekim kalmamıştır, geceleri kardeş kardeş uyuyorlardır. Bu bahanelere nedense, ikinci kadın konumundaki bayan arkadaşın inanması son derece kolaydır. 🙂 (Evet maalesef öyledir…) Çocuklar olmasa, eve bile gitmeyecektir adam, hatta hemen boşanacaktır ama o çocuklar yok mu? İnsanın elini, ayağını bağlarlar. Bu bahaneleri asla yemeyin!

Evli birisine aşıksanız, geceler boyu sürecek yalnızlıkları, en özel günlerde ağlayarak oturacağınızı, saat tutulan vakitlere aşk sığdırmayı göze alacaksınız. Siz hep, market alış verişine giderken uğranan, akşam arkadaş yemeği bahanesi arasına sıkıştırılan, her an vazgeçilebilinir, basit bir heyecandan öteye gidemeyeceksiniz. Bayram, yılbaşı, sevgililer günü, Pazar ve geceler gibi, insanın sevdiğiyle geçirmek istediği vakitleri, bekar kız arkadaşlarınızla, içiniz içinizi yiyerek tüketeceksiniz.

Kimsenin aşık olmasını yargılamak ya da eleştirmek gibi bir tavrımız olamaz.  Ancak bildiğimiz tek bir doğru var. Gönül nasıl ki, evli birine aşık olacak kadar ferman dinlemiyorsa; o adamın da yüreğinde size karşı büyük bir aşk olması halinde, gözü hiçbir şeyi görmeyecektir. Gerçekten mutsuz bir adam, zincirle bağlasan durmaz. Ne kadın, ne çocuk takılır kafasına, koşarak ayrılır ve size gelir. Ötekisi hep hikayedir.

İkinci kadın olmak zordur mutlaka, ancak karşı taraftaki aldatılan, ihanete uğrayan kadını da düşünmek gerekir! Bu kadın, adamı daha cebinde para yokken, makamına gelmemiş, hatta belki giyinmeyi, yemeği bile bilmezken almıştır. En zor günlerinde yanında ve destek olmuştur. Hastalığında, yoksulluğunda dayanmıştır. Evini ayakta tutmuştur. Kim bilir belki de, aşık olmanızı sağlayacak o muhteşem adamı, evdeki kadın yaratmıştır. Siz kendinizi onun yerine koyun ve düşünün, bedensel bir aldatmadan daha çok yaralamaz mıydı sizi de bu durum?

Aşka tutunun diye bağıra bağıra yazan, aşka aşık ve inanan bir kadın olarak, size neden evli bir adama aşık oldunuz diyemem. Mutlaka vardır sebebi! Ama şunu söylerim, sizin aşkınız sizi bağlar. Siz buyurun, dilediğinizce sevin ama hiçbir aşk birilerinin gözyaşları üzerine kurulmamalı. Evli bir adama aşık olanlar bilmelidir ki, bir gün, evde eşinin gelmesini bekleyen kendisi olacaktır!

Erkeklerin ne yazık ki bir çoğunun cinsel olarak kullandıkları ! evet kullanmış oldukları kadınları, kirli bir mendile benzettiklerini ve her an fırlatıp atılabilecek gördüklerini de asla aklınızdan çıkarmamalısınız..

kaynak: msn kadın aşk ve ilişkiler düzenleme: kadinsoruyor.abidinderki.com

76 yorum

 1. bu yazıyı ve böyle düşünen bütün muhafazakarları kınıyorum… öncelikle evli biriyle birlikte olan kadın o adamla evlenmeyi istemiyor olabilir, her kadının hayali bir erkekle evlenmek onun tarafından sevilmek degildir… bazısı da iyi vakit geçirmek, gülüp eğlenmek, sadece o kişiyi tanımak ister, o kişide bir şeyler bulur ve ona hayatında bir yer vermek ister. Kadınların erkeklere ihtiyacı oldugunu ya da illa onlarla evlenmek istediklerini düşünmek yanlış ve cinsiyet ayrımcılığı yapan bir düşünce (eminim erkeklerin bir kadına ihtiyaç duyduğunu ve her erkegin en büyük hayalinin evlenmek oldugunu düşünmeyiz). İkincisi, siz evlilik kurumuna bu kadar saygı gösteriyorsunuz diye herkes de göstermek zorunda degil, herkesin değerleri farklıdır. Herkes kendine yaşar ve tanımadığı bilmedigi bir insanın mutluluğunu sağlamak için kendi mutluluğundan ödün veremez. Umarım bunu ahlaksızlık olarak gören herkes bir gün bu durumda kalır. Kişi bir yerde kendi mutluluğundan feragat etse bile başka bir olayda mutlaka kendini düşünecektir, hiç bir insan sürekli kendinden başkalarını düşünerek yaşayamaz, doğanın kuralı bu. Son olarak evet bu yazıdaki o istisna olarak adlandırılan insanlardan biriyim ve birlikte oldugum erkek benim için karısından ayrıldı ve hayır, onunla EVLENMEDİM! birlikteyiz çünkü birlikte olmak istiyoruz, bir sözleşmeyle birbirimizi kapana kıstırmak degil. Her şey her zaman siyah ve beyaz degildir, özellikle böyle konular göründüğünden daha komplikedir. Bazısı şunu söylüyor, başkasıyla başlamadan önce git boşan öyle gel… bu teoride mükemmel ama pratikte çok riskli hatta imkansız bir olay. Kimse kaç senelik evliliğini tanımdaığı, sadece tanımak istedigi, begendiği biri için bitirmez, bitiremez ama karısına mutsuz oldugunun sinyallerini verir, onu aldatmış olmamak için anlamasını sağlamaya çalışır, ve en fazla da bunu yapabilir. Eger biz erkek arkadaşımla hiç başlamasaydık ben mutsuz olacaktım, o mutsuz olacaktı ve karısı da kendisini sevmeyen bir insanla mutlu sanacaktı ama şimdi ben ve erkek arkadaşım mutluyuz, karısı başta üzülüyordu ama daha çok düzeni bozuldugu için ve sonra çabuk toparlandı, hayatına yeniden başladı ve şimdi gayet mutlu…

  • çok şükür güzel bi yazı okudum … istisnalar olacak evet inanmak istiyor insan … seneler öncesi aşkımdı seneler sonra yeniden buldu bi şekilde çok ağladım yapamam dedim . ama ne ona git diyebildim ne de o gitti. ama olacak inanıyoruz biz. .

  • evet herkesin değerleri farklı çok doğru söylemişsiniz. ayrıca neden beddua ediyorsunuz ki bunlar doğrular. haa di mi, BENİM DOĞRULARIM, sizin değil. ALLAH beni ve ahiret günü hesap vereceğine inananları (yani müslüman bayanları ve erkekleri) böyle bir çirkefliği yapmaktan muhafaza eylesin inşallah.

 2. Burda yazılanlar kelime kelime doğru.Eğer başınıza böyle bişey gelmediyse işin başındayken kendinizi frenleyin.bi noktadan sonrasını yaşıyorsanız zaten kim ne derse desin boş oluyor.
  Bana da böyle dediler,kızdılar,bağırdılar,arkadaşlıktan reddettiler.yine de vazgeçmedim.4 yıl oldu.o ilişkinin hezimetinden ne arkadaşım kaldı ne ailem ne de okulum…ve o bana hep bekle işlerimi düzelsin dedi…bekledim bir yıl iki yıl üç yıl veee dört yıl.ŞİMDİ 20 YAŞINDAYIM.YİNE O UYUYAMADIĞIM GECELERDEN BİRİNDEYİM.AKLIM YENİ YENİ BAŞIMA GELİYOR.KULLANILDIĞIMI İDARE EDİLDİĞİMİ şimdi anca anlıyorum.kırgınım aşkım yerini nefrete bıraktı..
  ben onu çok sevmiştim.biliyorum karısı mükemmel bi kadın.güzel düşünceli zeki bakımlı…ama ben onu çoook sevmiştim.oysa bana hala bekle diyor…umarım bu kinle kötü şeyler yapıp ailemi utandırmam.
  VE ŞİMDİ TÜM ERKEKLERDEN NEFRET EDİYORUM VE EVLİ KADINLARI ÇOK KISKANIYORUM.ÇÜNKÜ ERKEKLER NE OLURSA OLSUN DÖNÜP NİKAHIN OLDUĞU YERE GİDİYORLAR. BENİM DE BİR KOCAM OLSUN İSTESEM DE KİM BAKİRE OLMAYAN BİR KIZLA EVLENİRKİ?
  AMA BEN KANIMI O OTEL ODASINDA BIRAKMAYACAM…ALLAH BELAMI VERSİN Kİ BIRAKMAYACAM.

 3. Siz ne bicim insanlarsınız.ancak yargılıyosunuz.hayatta yargıladığınız ne varsa basınıza gelmeden ölmezsiniz.kimseye bahane vermeyin.evli admla olan fahise diyosunuz.yarin aynisi sizin yada cocugunuzun basina da gelir.kimse baska birine ait olan bi adami sevmek istemez herhalde .asil aptallık insanlari suclamaktir.akilli bi insan suclamaz..siz sucluyosunuz.adamlarniza sahip cikin o zaman bosayin.süründürmeyin bizde aldatmis olmayalim kimseyi.ne bu lan !!!

  • lanlı lunlu konuştuğunuza göre bu tür kişileri savunuyor ya da aynı rezaleti siz de yapıyorsunuz. Bizi bağlamaz elbette yaptığınız her neyse. İşin özü şu ki; herkes kendine ait bir site oluşturup düşüncelerini yazmakta serbesttir ve istemeyen okumaz siteyi terk eder.

   Allah iyiliği emredip kötülükten alıkoymayı farz kılmıştır biz kullarına. burada yaptığımız tam olarak budur, suçlama kınama değil. dolayısıyla asıl siz bizim günahımıza girdiniz niyetimizi yanlış okuyup sui zan ederek.

 4. aldatan evli kadınlar var ya ..işte onlar aldatan evli erkeklerden dahada aşağılıktır ..Allah onların belasını versin …fahişeler …!!!

 5. Ben de sevdim evli bi erkegi onun evli oldugunu bilmeden kandim asik oldum neler yaptm vazgecmek icin olmadi uzaklasmak icin yapmadgm sey kalmadi arkamdan kotu kotu konustugunu dahi duydum ama genede sevmekden vazgecemedim oyle cok dualar ettimki allahim bu aski kalbimden sők at diye bi kandil gecesi gene boyle bi dua ettm sabaha kadar aradan 2 gun gecmeden 2 senedir gormedigm asla karsisaltm ve hersey gen3 basladi butun duygularm ilk gunku gibiydi 2 hafta gorustk esi tekrar hamileymis 3. Cocugu olacak gidelim buralardan cocuklari alip kacalim dedi yapamadm gene yaptigm ondan vazgcmeye calismak oldu ve dun tam anlamiyla bitirdim cunku bunu o kadina yapamazdm ve bliodmki kanun cocuklari anneye verecek ve o tipis tipis karisina donecek ben ortada kaldgmla kalacaktm imkqnsiz ask oyle aci biseyki allah dusmanimin basina vermesin ne unutluyo ne baskasiyla olunabilinio onu taniyali 4 sene oldu 4 senedir asigim 4 senedir vazg3cmeye calisiorm ve her cabamda daha cok baglaniyorum ne yapacagimi sasirdim tek bildigm o cocuklari o kadini uzmeye hqkkim olmadigi ve kendime evli olmayan bi erkekle yol cizmem gerektigi

  • seninkisi aşk değil nefsinin köpeği olmuşsun kızım açık ve net. çok aciz ve zavallısın bunu kabul et ve kendine gel. aşk sadece seks değildir sen sikinin derdine düşmüş bir adamın sana aşık olduğunu mu sanıyorsun. ne kadar aptalsın. o kadına yaptığını sana da yapmaz mı sanıyorsun kaçsan? velev ki kaçtın beraber yaşamaya başlayınca senden de sıkılıp başkasına kapılır böylesi ayran gönüllü piç. sorumluluklar almak, hergün aynı şeyleri yapmak ve aynı evde seni üstün başın dağınık görmek vs onu karısından nasıl bıktırdıysa senden de öyle bıktırır. seni de aldatır bunu çok gördüm o yüzden söylüyorum. karakteri piç olan puştla aşk meşk yaşanmaz.

 6. aldatan kadın ve erkekler aşağılıktanda aşağılıktır .eğer aşk diyorsanız mertçe dürüstçe eşlerinizden ayrılın ve ne halt yiyecekseniz yiyin ..

 7. İş yerin’de evli bir arkadaşım var 30 yaşlarında olmasına rağmen genç gösteriyor ve yakışıklıda sayılır yeni iş yerine başlayan kızlara öyle saatlerce bakar durur başka birşey yapmaz bu kızlar’da bu adamın evli ve çocuklu olmasını bildiği halde bile bile lades der aldanır ondan hoşlanır ve sonunda onunla birlikte olur sonrada çocuk terk edince işi bırakırlar yada adları çıkar yada gelir bana ağlarlardı bende yaptıkları hatayı hiç çekinmeden suratlarına vururdum yine bu sene değişmeyen oldu iş yerine bir kız başladı baktım bizim çocuk etrafında geziniyor yine aynı taktikler bu sefer kızın yaşınında bir hayli küçük olduğunu görünce şahsen kızı uyardım bak evli bu adam etrafında geziyor dikkat et diye kız sadece çocuğun buna baktığından bahsetti dedim o taktiği senden öncede kullanıyordu boşuna kendini özel birşey sanıp yanılma dedim kız haklısın diyerek yanımdan ayrıldı bir gün sonra iş yerine saçlarını yaptırmış ve süslenmiş olarak geldi 🙂 gördük ki kız zaten böyle şeylere meyilli imiş kendisini kullandırmak hoşuna gidiyorsa bizimde yapacak birşeyimiz yok dedik olaydan uzak durduk tabi iş yerinde bir çok kişi bunu fark edince bunlar kendi aralarında telefon ile mesajlaşma olayına geçmişler kimse anlamasınlar diye en azından kız öyle sanıyor adam kızın attığı her mesajı gelip bizlere gösterip az kaldı bunuda yatağa atacağım diye bir havalarda şimdi benim içim rahat neden derseniz ben kızı uyardım kendisi bile bile lades dedi şimdi bekliyorum kızı kullanıp bir kenara atacak ve bu kız ya işi bırakacak yada gelip bana dert yanacak ama bu sefer güzel bir sözüm var kendisine o günü bekliyorum şahsen ve burdan diğer bayanlara sesleniyorum aşk sevgi vs… hep yalan gidip bile bile kendinizi ateşe atmayın evli bir adamın size sevgisi olmaz siz kullanılacak et parçasından başka birşey değilsiniz ama bunu anlayamıyorsunuz kadınlık gururunuz yok ve sizlere acıyorum adam gibi birisini bulup adam gibi sevip birlikte olmak yerine bir evli erkeğin maskarası olmanıza üzülmüyorum şahsen çünkü kendi düşen ağlamazmış her zaman derim beter olun

 8. benkatılmıyorum..ınsan evlıykende sevebılır.ya hanı bır turk 1000 gavura bedeldı..o zaman bı erkekte 2 kadına yeter ….saka bı tarafa ama bazı seyler gec bulunmussa ve kaybedılmek ıstenmıyorsa masum yalanlar gunah sayılmamalı bence

 9. mezhep genişliğiyle hiç alakası yok eğer gerçekten maddiyata dayalı bi birliktelikse bende kınıyorum ama bu ilişki yıllardır büyük bi aşkla yaşıyosa, dini nikah kıyılmışsa, onu düşündüğünde gözlerini yaşartacak kadar özlediğini hissediyosan ve seni karısı namusu gibi görmüşse bu kesinlikle ALLAH katında bi evliliktir. dinimizce de yasak değil sonuçta Hz. muhammed (s.a.v.) tam 11 eş almıştır çoğu vefatla sonuçlanmıştır ve diğerleri ise sağ iken başka hanımlarla evlenmiştir ve ilk ikisi ile henüz peygamber olmadan önce evlenmiş yani bunu peygamber olmasıyla hiç bir ilgisi yok… sıralamaya göre eşleri 1)Hz. Hatice, 2)Hz.Sevde, 3)Hz.Aişe, 4)Hz.Hafsa, 5)Hz.Zeyneb, 6)Hz.Ümmü Seleme Hind, 7)Hz.Zeyneb bt. Cahş, 8)Hz.Cüveyriye, 9)Hz.Ümmü Habibe, 10)Safiyye, 11)Hz.Meymüne …

  • Bu yazıyı yazan kişi kimse o embesil küçük cahil beyninle allah kitap kuran fetvaları verip saçma sapan konuşma…Peygamber o kadınlarla savaş ganimeti olmasınlar diye evlendi senin gibi şeyinin sevdası için..21 nci yüzyılda yaşıyoruz.Gevur diye itham ettiğiniz insanalr bile bir ilişik yaşayacaksa arkasında kimseyi bırakmadan yaşıyor sizin gibi dinin kitabın allahın arkasına sığınarak her pisliği naneyi yapmıyor. Bu yazıları yazan tiplerden çok görmüştüm.Askeri psikiyatrist olarak çalıştım uzun süre…

 10. 8 yıllık evliyim eşim 4,5 yaşında bir oğlumuz var eşim beni bundan 2, 3 ay önce aldattığını öğrendim hemde yakın arkadasın dan şüphelendiğim biri vardı hiçte yanılmamışım para karşılığında günlük ilişki yasamız ve inkar ediyo ben eşim için herşeyi yaptım elimden geldiğinin fazlasını yaptım aldattığı kadın gerçekten çok çirkin neyi çekici geldi bilmiyorum ama inanılmaz kirginim üzgünüm çok fazla sarsıldım şimdi işime sıkıca sarıldim ayrılmakta çözüm değil bir evladımız var ikna edersem aile teeapistine gitmek istiyorum eşimle devamı gelir şüphesi hep olucak çünkü içimde….

 11. nasıldır bilir misiniz siz aşkı. 2. kadın demek gerçekten 2. sıradaki kadın demek değildir ki. 2. kadın demek 1. kadının diğer yarısı demektir.Bakışırken ağlayan 2 çift göz varsa bu aşk değil midir ? Konuşmadan ne söylemek istediğini anlamak aşk değil midir. İlk evliliğini tehlikeye atmadan, evde bekleyen çozuklarına zarar vermeden kendisi ve 2. aşi için daha iyi bir gelecek hazırlamak, ama bu arada evde bekleyenleri mağdur etmemek…Hayat bu, ama ne olur benim başıma gelmez demeyin. Metres için kimse gözyaşı dökmez, giderse gitsin denir.Ama öyle olmuyor be dostlar. Gözün gibi sakındığın bir insan senin metresin olamaz ki. Evet düşünürsün tabi ki hasta mı, uykusuz mu,aç mı, tok mu, yorgun mu v.s. kötü düşünceler. Ama iyi yanları….Onu seversin bir çiçek gibi, o giderse hayat da gider, o olmazsa artık dünya durur. D.D.D.S.S. gibi. Dünya dönse de dursa da seni seviyorum. Kimse kimseyi ilk eşinden boşatmak derdinde değilse, kimse maddiyatın peşinde değilse, kimse ev hayatına zarar vermek istemiyorsa neresi kötü bunun. Onu bir güvercin gibi sarmalayıp koklamanın neresi yanlış.Onun iyiliği için çırpınmanın neresi yanlış. Bu eşini aldatmak değil ki, bu sadece bir kere daha sevmek, saygıyı yitirmeden sevebilmektir.Bu metreslik değil ki…Bu hayat arkadaşlığıdır.Bunu bu şekilde yalan yanlış yazanlar kimleri ne derece rencide ettiklerinin farkında mı acaba. Kendi kardeşlerinin bu şekilde bir hayat sürmediklerine kefil olabilirler mi ? Olamazlar, çünkü maalesef evet bizler gibi gizli kapaklı yaşamak zorundadır aşklarını.Ben aşkımı gizli kapaklı yaşşıyorum belki bazı çevrelerden. Ama ALLAH biliyor ki o benim metresim değil KARIMdır.Ve hep öyle kalacaktır.

  • okurken ağladım yazıyı … onca suçlamanın arasında yüreği öyle acıyor ki kadının anlatamam bu gün duydugum ve bana güç veren yazılardan biri.. öyle ihtiyacım vardı ki bunları duymaya … ama size birtek şurada katılmıyorum ..1.kadının yarısı lafınıza …bir yarım ancak başka bir yarımla tam olur ama bir bütünle fazla olur.. bizdemi yarımız .. eşinizi tamamlamak için olmuyoruz hayatınızda sadece siz orda kalmayı seçtiğiniz için tmm diyoruz… .. evli olduğunuz kadın paylaşmıyor sizi ama biz sizi her halinizle akşamları karınızı da kokladığınızı bile bil seviyoruz. bizi suçlayanlar buna neden katlandığımızı bi düşünse anlar bizi .biz onların asla ama asla acı çekmesini istemiyoruz.. emin olsunlar ki aldatılan mı aldatan mı daha çok acı çekiyor emin olun aldatan .. çünkü biz belki 10 belki de 20 yıl her gün bu acıyla yaşıyoruz ama onlar sadece duydukkarında belki bir belki iki yıl acı cekecek …. boşanın demiyoruz ama acı çektiğimiz doğru birşey olursa arkamızda dimdik durun diyoruz..görüyorsunuz ya damgayı biz yiyoruz ne o.puluğumuz kalıyor ne k.peliğimiz. . şöyle düşünün ya biz evli olsaydık ve siz bize aşık olsaydınız siz yinde de döyle düşünür ve severmiydiniz bizi . … o yüzdendir evli kadınla birlikte olan erkek sayısı azdır katlanamaz… ama biz katlanıyoruz diye yüzümüz gülüyor diye sanmayın ki o gördüğünüz kadar mutluyuz… şunu bile diyesim var eşime … nolur bana sol elinle ona sağ elinle dokun.. bazen onun evli olduğunu unutmak istiyorum düşünsenize evdeki eşiniz nekadar rahat.. .ama şu bi gerçek evet ayağıma taş deyecek diye yürüdüğüm yollara yatıyor… gözümden 1 damla yaş aksa ondan 1000damla akıyor… ama evet onun karısııyım hayat arkadaşıyım nefesiyim o da benim …asla yarı yolda bırakmayın onu umarım hala birliktesinizdir.

  • Helal olsun size .okadar yorum okudum en mantiklisini yazmissiniz bende evli birini seviyorum ve ayni duygulari yasiyoruz Adi ùstùnde Ask hic birsey dinlemiyor ne yarinini dusunursun ne olacaklari. Sadece deli gibi seversin beklersin òzlersin ..bekar biriyle E vlendim hani nerde bitmiycek diye birsey yok yillar sonra ayrildik Hershey kader kismet ..bence ayiplamayin basina gelmeyen bilemez

 12. hayatta hiç bir zaman büyük konuşulmaması gerek akıllı olacaksın gözünün önüne bakacan her ne yaşarsan yaşa düşmeyeceksin işte ozaman komik hale gelirsin

 13. evli bi erkeğe aşık olmak gerçekten zor allah kimsenin başına getirmesin de ama yarın ne olcağı belli olmaz yane aşk bu dinlemiyor yada çok sonradan evli olduğu öğreniliyor benm bi kız arkadaşımın başına geldii sonradan evli oldunu ve çocuğu oldunu öğrendii evli kadınlar sizde sahip çıkın erkeğinize boş bırakmayın demkki sizi istemyor ki başkasıyla oluyor burda tek suçlu evli erkeğe aşık olan kız mı oluyor pek anlam veremedim ..

  • şekerim sen kendini kandırmaya devam et, bir erkeğin karısı güzel de olsa onu yatakta mutlu da etse her bi dediğini de yapsa o erkek maymun iştahlı bir domuzsa içgüdüsel şehveti; “aşk” maskesi adı altında en hayvani şekliyle yaşar, karşısındaki aptal kadın da aşk yaşadığını zanneder.. ahh aptal kadınlar ahh..

 14. hepiniz çok biliyosunuz!!! öyleee işkembeden atmakla olmuyo bu işler.. yok para içinmiş yokk bilmem ne içinmiş rabbimden dileğim ileri geri bilmeden konuşsan herkesin başına versin inşallah… acı içinde kıvranmak hergün gözyaşı döküp aglamak neymiş onlarda görsünler.. ayrıcada çok biliyosanız malınıza sahip çıkın komşunuzu hırsız diye suçlamayın!!!!

  • ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz.. aldatılan bir kadına destek olacağınız yerde köstek oluyorsunuz… bizim burda amacımız kandırılan kadınların gözlerini açmak çünkü erkekler sizi kullanıyor kendinizi kullandırtmayın derdindeyiz biz… ve unutmayın ki karısını aldatan sizi de aldatır… bu yüzden beddua ettiğiniz kişilere dikkat edin haksız yere ettiğiniz beddualar size geri döner.. Allah yolundan şaşırtmasın kimseyi…

 15. HEPİNİZ BENCE ÇOK APTALSINIZ EVLİ Bİ ERKEKLE NASIL BERABER OLABİLİYOSUNUZ YAAA ONUN KARISINI HİÇMİ DÜŞÜNMÜYOSUNUZ YA BU OLAY O KADININ DEĞİLDE SİZİN BAŞINIZA GELSE AYNI ŞEYİ KOCANIZ SİZE YAPSA ÇOK AYIP YAA HAKİKATEN KENDİNİZE GELİN ARTIK KUDURDUNUZMU NE YAKIŞIKLI BEKAR ERKEKLER VAR GİDİN ONLARI BULUN KİMSENİN YUVASIYLA EVLİLİĞİYLE OYNAMAYIN TERBİYESİZLİK BU YAPTIĞINIZ AYNI ŞEY KADINLAR İÇİNDE SÖYLÜYORUM EŞLERİNİZİ ALDATMAYIN KİMSE BUNU HAK ETMİYO ETMEZDE bu arada bende evliyim yani

  • kim aptal ya yaşamadınız bilmiyosunuz konuşuyo bazıları insan aşık olucağı adamı secemiyo evli cocuklu olması onu sevmesine engel olamıyo başına gelen anlıyo anca zaten bilmeyenlerde boş boş konuşup dursunlar bi gün başlarına gelirse görürler bakalım kim aptalmış….

 16. arkadaslar hakılısınız evlı b ır erkekle beraber olunması son derece yanlış fakat aşk insanın gözünü kör kulağını sagır eder.bunu çıkar amaçlı yapanda var gercekten aşık olup sevende var.hayatta hepimız yanlıslar hatalar yaparız … ama aşk dayandımı kapıya hatayı ve yanlısı kesınlık le goremeyiz. allah herşeyin hayırlısını versın aşkında,paranında ,evladında…

 17. Aşk bu kadar ucuzmu? Kirlimi? Evli erkeklerle beraber olanlar orospudur, açık ve net.. Aşk dediğin temiz duygulardan, temiz hislerden oluşur orospular. Birde evdeki kadına bakın yıllarca fedakarlık yapar, herşeyine katlanır, çocuklarına analık yapar, herşeye ragmen onu sever ve bekler AŞK bu işte.. (bu arada bende aldatıldım, istanbul esenyurt, kıraç, beylikdüzü civarında hatice adında 2 çocuklu dul bir bayan varsa çevrenizde uzak tutun kocalarınızı, onun kadar ucuz olmadıgım için şimdilik soyismini yazmıyorum kızlar) Bu iğrenç hikayenin sonunda kocam yalvar yakar peşimde, bende bunun tadını çıkarıyorum şimdilik..onun hakkında tek söylediği beni ayarttı bende kapıldım, sadece cinsel anlamda kullandım. Evli bir erkeği ayartan orospudur onu sadece kullandım dedi, yani evli erkeklere kendinizi kullandırtmayın OROSPULAR.

  • Size beni ayarttı lafına asla kanmayın. Eşiniz o bayana demiştir ki, eşimden memnun değilim ayrılmak istiyorum, seni alcam diye onu kandırıp kanına girmiştir ve daha bir sürü vaatlerde bulunmuştur. Sonrada hain emeline ulaşınca ikiyüzlü rolüne girmiştir.

 18. bir kız arkadaşın arkadaşı sürekli evli veya ilişkisi olan adamlarla beraber oluyor, sanırım onda saplantı olmuş. adı senem. benim eşimle arkadaşlık etmesini yasakladım.böyle kadınlar hem kendilerini hem çevrelerini hemde ilişkiye girdikleri adamı ve yakınlarını üzerler. siz siz olun başkasına ait olana yan gözle bile bakmayın

 19. Bahsettiğimiz konu için sakın benim başıma gelmez demeyin. Hayat bu insanın karşısına ne çıkaracağı belli olmuyor. Önemli olan vicdanınızın sesini dinlemek size en doğru yolu bir tek o gösteriyor… Allah kimsey sevdiğini bir başkasıyla paylaşmak zorunda bırakmasın.

 20. Allah insana basiret versin yorumlara bakınca içim kan ağladı ülkemizde ne zayıf ve aciz kadınlar varmış kendini kullandırtan. hiç düşünmüyorlar hayvan gibi yaşıyorlar iki dk.lık zevk için sevgi aşk vs hikaye erkekler sizi kandırıyor uyanın artık nefsinizin kölesi olmuşsunuz.

  kadın kadına destek olmalı siz bir kadının aldatılmasına neden oluyorsunuz bunu nasıl yaparsınız? babanız annenizi ya da eşiniz sizi bu şekilde aldatsaydı ne hissederdiniz?

  biraz empati yapsanız biraz ahiret hayatını düşünseniz Allah’ın huzurunda tüm organlar dile gelecek yaptıklarımızı dile getirecek ağzımız mühürlenip de, Allah’ın kaşrısına çıkmaya nasıl yüz bulacaksınız? saçma sapan iki günlük zevklerinize ahiretinizi yakmayın kardeşlerim. ve buraya dikkat: erkekler çok ama çok iyi rol yapar seks için bunu unutmayın.

 21. evli bir erkekle 9 yıldır beraberim. 9 yıl önce evlenmek üzere olduğum sevgilimden yeni ayrılmıştım ve kendimi çok kötü hissediyordum. ne olduğunu anlayamadan onunla çıkmaya başladık.onun güzel sözleri güzel davranışları beni çok etkilemişti. o zamanlar doğru veya yanlış olduğunu tartamıyordum.ilk başlarda o başka birisi olabilir hayatında diyordu ama birbirimizi sevmeye başlamıştık. bir gün birisi bana arkadaşlık teklif ettiğinde başka biriyle olamayacağımı ve onu çok sevdiğimi anladım.günler geçmekteydi.çalıştığım işyerinden bir kişinin bana karşı bakışlarını anladım önemsemedim. ve tam erkek erkek arkadaşımın yanında iken aradı bende ne diyorsun dedim. sanki ona ümit vermişim gibi davrandı bunuda arkadaşım duydu.oysa gerçekten tek suçum o kişinin bakışlarını hissedince olumsuz bir karşılık verebilirdim. zamanla ciddi ciddi nereye doğru gittiğimizi göremez hale geldiğimde bir kez daha başka biriyle olabilirmi diye düşündüm çünkü beraber olmakla ilgili ciddi sözler yoktu aramızda. o kişiyle 2 defa görüştüm niyeti ciddi idi. benimde gözüken bir erkek arkadaşım yoktu çünkü onu saklıyordum. ben sevgilime birisiyle görüştüğümü söylemeye gidecektimki (farklı illerde oturuyoruz)o ben söylemeden anladı.o çok üzüldü bu durumdan harap oldu ama beni sevdiği için beni affetti.(ben affettiğini sandım yıllarca) bende artık onun beni çok sevdiğini benimde onu çok sevdiğimi anladım onunla olmaya karar vermiştim. bidaha hiç kimseyi düşünmedim.kendimi ona ait hissediyordum. onunla gezdik tozduk eğlendik. zaman geçiyordu ve aleyhimize işliyordu. yıllar geçtikçe o başka biriyle olabilirmi diye düşündüğüm şeyleri daha çok hatırlamaya, beni incitmeye suçlamaya başladı. yıllar geçtikçe daha çok suçluyordu.birbirimiz çok üzüyorduk. sonraları kimle konuştuysam hep yakıştırdı, suçladı.iş yerimde dahi rahat çalışamamaktayım.9 yıl geçti halen suçlamakta. çok kötü kavgalarımız oldu ama bir türlü birbirimizden kopamadık. bu arada beraber olduğumuz 9 sene öncesinde bir çocuğu olmuştu.eşiyle halen evliydi. güya eşiyle hiç bir bağı kalmadığını söyler dururdu. 5-6 yıl önce eşiyle tanıştırdı.(ben çok utandım ama arkadaşım bana eşiyle hiç bir şey kalmadığını söyleyip duruyordu) ama eşi kavgalarımızı duyuyordu. sabretti. 8 yıl eşi yokmuş gibi davrandı. ben başka ildeydim sık sık hemen hemen her hafta sonu yanındaydım. 8 yıl diyorum çünkü beni deliler gibi seven erkek arkadaşım hiç ilişkisi olmadığını söylediği karısını hamile bıraktı.2. çocuğu yaptı çünkü geç kalmaktan korkuyordu. gerekçesi ne olursa olsun benim hayatımı mahvetti. bütün hayallerim yıkıldı. ondan ayrılmayı çok denedim ama halen ayrılamıyorum . onsuz bu dünyada yaşamıyor gibi oluyorum.ben 9 yılımı gençliğimi hayallerimi ona verdim. bu 9 yıl içinde hem iş yerimde beni çok kötü durumlara düşürdü hemde evli bir erkekle yaşamanın ağırlığını,vicdan azabını, suçluluğunu,yıllarca sırtımda taşıdım.ailemden , arkadaşlarımdan, normal yaşantımdan kendimi soyutladım. o istemiyo diye kendimden çok ödün verdim. ama hepsi boş halen yaranamıyorum.yıllar insanı birbirine o kadar çok bağlıyorki ondan bir türlü kopamıyorum. halen onun beni sevdiğini düşünüyorum. ben onun için çok şey yaptım. yıllarımı verdim ama o bu arada çocuklarını büyütüyor. karısıyla yatmasının normal olduğunu vede benim kazançlı olduğumu söylüyor. kim kazançlı acaba. o karısıyla her an yeniden başlamaya hazır bense yıkıntılarla bundan sonra toplum ne der, aile kurabileceğim bir kişi olursa beni ne gözle görecek onsuz nasıl yapacağım diye düşünmekteyim. çok şey kaybettim. en önemlisi kendime olan saygımı, benliğimi kaybettim. bunca yıl yaşanan hem iyi hemde o kadar çok kötü şeyler yaşandıki geriye yıkıntılar kaldı. onu hep farklı gördüm. evli olarak göremedim görmemi engelledi. şimdi çok pişmanım ama ondan birtürlü kopamıyorum. sakın anneler babalar evlatlarınıza sahip çıkın. böyle bir yanlışa düşmelerini engelleyin. evli bir insanla olmayın. böyle bir insanlaysanız ömür boyu saklanarak, kendinizden kaçarak, pişmanlıklar korkular içinde yaşamaya mahkumsunuz demektir. sizin beraber olduğunuz evli erkek diğer evli erkeklerden farklı değil ama siz öyle zannediyorsunuz.sakın aldanmayın.asla sizin için ne karısını nede çocuklarını bırakacak. bırakırsada ömür boyu sizi suçlayıp duracaktır. ben şimdi 31 yaşına geldim. elimde avucumda hiç bir şeyim yok. günah işlemenin verdiği azap, eşine yaşattığım aldatılmışlık, çocuklarıyla geçireceği zamanı çalmanın ıstırabı. daha ifade edemediğim binlerce yıkıntı , boşluk , yaşama sevincinin olmaması, hayata nasıl tutunacağını bilememe. kendime bu kadar çok kötülüğü nasıl yaptım ben.

 22. ozaman madem yorumu beğenmediniz niye sitenizdse yayınlıyorsunuz ?? altına yorum yazabilmek içinmi?? kimseye gitsin yapsın iyi bişey diyen yok sadece salak salak yorum yapanlara yazılan bi işte herkesin gözü var kimse kör değil.. milleti yargılamakta sizemi kaldı ayrıca

  • yorumu beğenmemek diye bir lüksüm yok herkesin yorumunu yayınlarım. cevap hakkı doğan yorumlara da cevap yazarım ki siz yorumunuzda bizlere haksız yere beddua ederek bu cevap hakkını kendiniz tanımış oldunuz.

   sizi ve sizin gibi kadınları yargılamak değil niyetimiz. sadece uyarmak. bu nedenle dobra dobra kaleme aldık yazıyı. gerçekler acıdır ne yazık ki. asla kadınların kötülüğünü istemeyiz. erkeklerin kadınları kullanması kadar kötü bişey yok çünkü..

  • ben arkadaşa aynen katılıyorum kimseyi yaRgılamak kimseye düşmez AYRICA O ÇOK koruduğunuz eşler de kocalarına sahip cıksınlar mağdem cok biliyolarsa demekki bişeyler eksikki adam başka kadınlara gidiyo hemen bilip bilmeden konuşsun bakalım elalem.başlarına gelmemiş konuşurlar tabi evli birini sevmek ne demek bilemez basına gelmeyen hergün kahrolmak ne demek para içinmiş hadi canım aşık olmayı bilmiyolar aptal diyolar cok biliyonuz ya konuşun bakalım..car car…

   • ben bilmem… ahlaklı olan bir bir kadın geberecek kadar aşık da olsa bir erkeğin evli olduğunu bile bile ona gidip yamanmaz… ahlakında bir bozukluk var ki altına yatıyor kaşar… aşk kavramı bu kadar ayağa düşmemeli… bunlarınki sadece şehvet başka bir bok değil… şehvete aşk deniyorsa genelevdeki kadınlar ve erkekler dünyanın en aşık insanları demektir…

 23. bence bir kızın veya bekar bir kadının evli bir erkeğe aşık olması anormal değil. ama maalesef toplumumuz anormal. islam dini adı altında maalesef türk toplumu dar kalıplara sığdırılmaya çalışılıyor. tabi genelde de bu kalıplardan taşmalar oluyor. çünkü lafa gelince herkes 10 numara müslüman. ama uygulama yok. bir erkekle kadın aşık olmuşsa erkeğin evli olması evlenmelerine mani değildir. bakın asrı saadete. dini nikah varsa allah katında günah değildir beraberlik. ne gerek var insanlara eziyet çektirmeye. eğer erkek ve kadın istiyorsa allah da izin veriyorsa başkalarına ne oluyor. toplum baskısı yüzünden insanlar işte böyle günah denizinde yüzüyor. oysa bu dünya mutluluğu için öbür dünyaları mahvoluyor. ben de erkek olarak açık konuşayım evliyim ama aşık olduğum bir kadın çıkarsa karşıma dinimiz izin verdiği için evlenirim. olay budur gerisi lafı güzaf. germeyin insanları. örfmüş töreymiş ayıpmış romantizmmiş bunlar hep insanların kuruntuları. islam büyüklerinin hayatlarını araştırın bi kere. bu konulara takılmaması lazım insanların. ondan sonra adam intihar ediyo kafayı yiyiyo cinnet geçiriyo…

  • Iyi güzel hoş yazmısınız katiliyorum.ama nikah konusinda eksikleriniz var.diyorki evliysen ve baska bir kadinla dini nilah yapacaksan ilk esinin rızasını aldıktan sonra dini nikahın gecerli.buyur burdan yak.nasıl diceksin ilk edine hayatim ben evlenecem 2.sini rızan varmi ?yurek ister .haksızmiyim.arastır dedigimi goreceksin

 24. yazıya sonuna kadar katılıyorum . eğer “erkeğin evli oluşuna rağmen ben her şeye rağmen aşkımı yaşayayım , elimde olmayan bir his , gittiği yere kadar gitsin , insan dünyaya bir kez gelir v.s. ” diye düşünüyor ; size karısından daha çok aşık olduğunu düşünüp geleceğe yönelik hayaller kuruyor ya da ısrarla “ondan bir şey beklemiyorum tek istediğim , onunla her anı doya doya yaşamak” diyorsanız kendinizi kandırıyorsunuz . bence bir an önce silkelenin ve gerçek hayat dönün .Aksi taktirde yaşadığınız kısa süreli mutluluk ve heyecanların acısını büyük bir hayalkırıklığı , mutsuzluk , hüsran ve çaresizlik ile ödeyeceksiniz.(evli olmayan birinden ayrılındığında yaşanan acının daha fazlası yaşayacaksınız . )

 25. Ya hep evli bi erkeğe aşık olan kadınları suçlamak çok kolayınıza geliyor değilmi peki evli olan erkeğin eşide bunu biliyor ve bile bile boşanmak istemiyorsa buna ne diceksiniz neymiş fahişelikmiş adamın eşine yazıkmış kimse kimsenin içinde neler yaşadığını neler hissettiğini bilemez aşk kolay rastlanabilinen bi duygu değildir arkadaşlar nerden ne zaman geldiğini ve kime aşık olacağını bilemezsin keşke bunları bilebilsekte aşık olmasak eğer ortada iki kadın varsa bu en çok adamın ayıbıdır ya aşık olduğu kadını seçecek yada sevmediği eşini en gerçeğide ne biliyomusunuz Allahım herşeyi görüyor bütün gerçekleri biliyor yargısız infaz yapmaktan önce empati yapalım

 26. meraba arkadaşlar ; benim evli olduğum adam,benim ile beraberken ailesinin beni.istememesi üzerine görücü usuluyla başka biriyle evlendirildi (ailesi.dindar muhavazakar bir aileydi ben serbest bir ailede büyümüş onlara göre çok açık giyinen .velhasilkelam ailelerine uygun olmayan bir gelin adayiydim ) ki kimse zorla evlendirilemez secimini yapıp.evlendi diyelim biz buna .
  ben hostesim gercekten abartmiyorum semtin ve iş yerinin en guzel bakanlarından biriyim egomu tatmin etmek için.söylemiyorum valahi ama.eşi Rabbim herkezi güzel yaratmış ama gercekten güzel olmayan bir bayan diyeyim ben.buna:-)
  arkadaşlar inanın okadar zor şeyler yasadimki,öldüm öldüm dirildim .evlenirken o onun ölmesi.kaza gecirmesi için.dualar.ederdim ben eskiden onun tirnagina zarar gelmesini bile istemyen ben. evlendi evlendiği gunun ikinci günü buluşmak istedi aptal ben bir umut gorustum önümde hüngür hüngür hüngür ağladı ve inanıp bi kaç ay devam ettirdim.ve bitirdim ölsem bile asla.geri donmeyecegime yemin ettim.ve suan aradan iki yıl geçti ayrılalı. hala ara ara bikmadan arıyor .ama arkadaşlar göz görmuyorsa gönül katlanıyor. tamam az bir yara var icimde ama valahi geçti:-) en azından geçmişime bakıp ah vah etmiyorum .vijdan azabı çekip aglamiyorum suan ondan nefret bile etmiyorum ona karşı.noturum .gecen onu markette eşiyle oğluyla gördüm .içim burk etmedimi etti tabiki ama artık yabancı gibi bana kimseye kanayin gencliginizi gelecek dusunemeyeceginiz bir adama vaht etmeyin o eşiyle.çocuğuyla yaşlanacak kendinizi kandırmayı emin olun ara ara.acı cektigim devirlerde benide arayıp mutsuzum,pişmanım seni.seviyorum, eşime yakalasamiyorum,ayrilamiyorum ailem nedeniyle vs vs külliyen yalan:-).bende inanmak istedim ama kendimi ikinci bir kadın olarak gormeyi reddettim ve geçti gitti geçmiş geçmişte güzeldi 🙂
  şimdi nisanliyim ve çok mutluyum iyiki evlendi rabbim onlara daha guzelni nasip etsin hep mutlu olsunlar:-).inanın acı çektiğiniz günlerde benim gibi doğru davranmayı seçerseniz sizi yaratan tarafından mukafatlandirilsiniz inşallah:-)

 27. YAZI COK MANTIKLI AMA BENDE SUAN EVLI BI ADAMLA BIRLIKTEYIM AMA APTAL DEDIGIM SADECE COK COK SEVEN BRIYIM YAKLASIK 6 AYDIR BIRLIKTEYIZ AMA EVLI OLDGUNU DUN OGRENDIM ESIYLE YUZ YUZE GELDIM AMA GENEDE KOPAMADIK CUNKU IKIMIZDE BIRBIRIMIZI COK COK COK SEVIYORUZ NEYSE SENDEN KOPAMIYORUM BITANEM SENI CANIMDAN COK SEVIYORUMM

  • slm.bu kadar evli adamla olan varsa kesin bu aşk değildir?buiş tamamen maddi çıkar için yapılan heyacn veren çevre oluşması iyi yaşam kalite giyim,VS. demektir.hiç bir masum kadın evli bir erkekle aşk bahanesile beraber olmaz,ben 22 yıllık evli bir erkeğim ve hiç bir kadınla beraber olmadım çok etrafımda kadın var iş icabı hepsi eğitimli,ama bana yaklaşan hiç bir kadın olmadı bende terslemedim yani ama olmadı,demek kadınlar erkeğin maddi olanı tercih ediyorlar kesin bu kanıtlanmıştır.

  • Bence inanmayın, bende bekar sandım evli çıktı farklı hikaye anlattı her defasında terk ettim kapımda ağladı, salaklık bende inandım ona, üç buçuk yıl oldu su anda bir yaşında oğlum var ve Allah ikinizinde belasını versin dedi etmedikleri kalmadı bana ve gitti…..

 28. MERSİNDE YAŞAYAN .SELDA EROL BENİM KOCAMA HEMDE İKİ BENBĞİMİZ OLMASINA RAĞMEN ASILMIŞ HER BASİT KADINDAN BİRİDİR.HER EVLİ ERKEKLE YATMAYA ALIŞMIŞTIR…

 29. sn. bayram, peygamber efendimiz: “Kimin iki hanımı olur ve aralarında adaletli davranmazsa Kıyamet günü (vücudunun) yarısı felçli olarak gelir.”

  İslam dünyasında hiçbir alim iki kadınla birden birlikte olmamıştır, iki evlilik yapmamıştır. şimdi soruyorum: siz alimlerden daha fazla mı akıllısınız ve onlardan daha fazla mı adil olabileceğinizi sanıyorsunuz?

  sizin şuan aşk zannettiğiniz şey, şehvetten başka birşey değildir. afedersiniz ama uçkur derdine düşmüşsünüz sadece.

  Allah inşallah gözünüzü açar da, bir ayağınızı cehennem çukuruna attığınızı gösterir size.

  • Bunu yazan utanmaz! Tövbe hasa sen Allah mısın yargılıyosun.sözde cennetliksin.ama zihninde kötülük var.bi kere insanlari yargılamadan önce bi kendinize bakın.ask ne zaman uckur derdi oldu.sizin bakıs acınız bu.böyle terbiyesizlee yazmasın buraya.

   • Bayan doğru yazmış….İşinize gelmiyor çünkü acı gerçekler..Böyle bir işe maceraya girenleri eşleride biliyor ama neden bırakmıyor çünkü çıkar davası yada ekonomik durumu..Sen sen ol ayakların üstünde dur bir tane uçkuru düşüğün bohçalı yaması olma..Zaten cahil bir toplumsunuz haybediyorsunuz bari namusunuzu şerefinizi kaybetmeyin.

 30. SELDA EROL ERZİNLİ ,EVLİ ADAMLARA ASILAN BASİT BİR KADINDIR.ŞU ANDADA MERSİNDE YAŞMAKTADIR.MUHASEBECİLİK YAPMAKTADIR….KOCANIZI BU KADINDAN KORUYUN …

  • Sen önce bi sorunu kendinde ve kocanda ara bence ikinizide tanımam etmek ama buraya yazdığın ifşalaman şerefsizlikten başka bişey değil ! Kadın olsaydın da kocanı elinde tutsaydın! Kocanda adam olsaydı yüz vermeseydi. İyi valla be sizde suç yok kadın geldi yapıştı kocana terbiyesiz!

   • yuh size yuh. kadının en büyük düşmanı yine kadın! erkek kadar kadın da suçlu! elbette erkek daha suçlu bir kaltağa yüz verdiği için, samimi olup eşini aldattığı için ama ya o kaltak? evli olduğunu, sevgilisi, nişanlısı vs olduğunu bile bile o erkekle beraber olmayı bırakın konuşması bile! cehennemliksiniz sadece bunu söylüyorum! tabi ahiret gününe iman ediyorsanız! zira Allahtan korkan ahirete iman eden birinin bu iğrençliği yapması çok acı!

 31. benki hayatımda asla yapmam dediğim şeyi yaşıyorum allahım bu nasıl bi acı her gece başkasının kollarına uğurlamak her gece o karısıyla uyurken tek yatmak ve hersabah onun yanından geldiğini bilmek….seviyorum deliler gibi özlüyorummm hemde çok…ben ondan ayrılamıyorum onunla olmakta yüreğimi acıtıyo çare arıyorum her yolu denedim ama gene onun yanındayımmmm çare alahım ben onu sevemem acıyo kalbim acıyo heryerimmm yardım et allahım şuanda bubları gözleri dolu dolu yazıyorum nolur bu hataya düşmeyin aşıkta olmak yasak evli bi erkeğe duygularınıza hükmedinnn artık bitirmem lazım bu ilişkiyi ona ve kendime zarar vermedennnnnnnnnnn………..birdaha onun gibi severmiyim,,,,,,ASLAAAAAAAAAAA

 32. Benim de tanıdığım şerefsiz bir Meryem var sif parası için kandırdı çünkü adı çıkmıştı köyde yapmadığı kalmamıştı kendinden otuz beş yaş büyük bir adamla yattı sonrada abim duydu deyip evine gitmedi.cunku yaşlı adam ölecek maaşı ona kalacaktı zengin olduğunu öğrenmişti evlendikten sonra kahredip ölmesini sağlamak çok kısa sürdü.adam nikahı yapar yapmaz nasıl bir kahpe olduğunu anladı artık çok geçti eşi olmuştu.ilk eşine yaptığı haksızlığın vicdan azabıyla zorla öldü tüm kendinden çok küçük orospucuklara acıyan erkeklere

 33. Ne olursa olsun ‘asla evli biriyle olmAMM’ diyenlerden biride benim..Çok kötü hatta bazen utanç verice oluyor.Ama söylenilen gibi ‘kalbe söz geçmiyor’..yaşamayan bilemez bunu,her akşam ‘ben eve gidiyorum,yanımda o var’ v.s diyip tlf görüşmesi yapıp sonrada sabah olmasını beklemek,ve beklerken acaba ne yapıyo’ lar düşüncesi..hastalansan,kötü bi durum olsa hatta ölsen haberi yok,ertesi gün aradığında öğrenir durumu,gerçekten çok zor,Düşmanımın başına vermesin,fakat bile bile lades demek bizimkide,söyledim ya söz geçmiyor,dil söylüyorda gönül hala onda.Bende çok seviyorum,şu anda yaşadığı 2.evliliği ve yeni bir bebeği oldu,sevdiğim,ömrüm,herşeyim o benim nefesim…SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM,gelmiceni bilsemde seni bekleyerek ölmeye bile razıyım..

 34. Erkeklar made boile pislik yapiorsunus bosanin esinle . Korkaklar hangi gozde bakiorsunus esine ic utanmiomsunus allah douru erkeklare salik yasamak pislik erkeklara esinin iardimden yatakden kalkmasinar insala

 35. Aptal deilar gerezekalar onarin beklian nedir sadece para yesinar. Baska is in iok kimsa onara bakmio evli para olan erkeklarda yatiolar pisliklar gerezekalar utansizlar .sizinda uvan olsaidi biri iksaidi mutlum olurdunus allah sizi karetsin ben tum evli kadinlara diorum yalan ymam nikia kaldirsinar icbi xoja cuzdanosiz imam nikia kilmasin . Ayakde kalkin kadinlar defolsunar horospolar . Defolsunar

 36. böyle kadınların tartışması bile olmaz yani değmez erkeğin başka birine ait olduğunu bile bile sürtünüyorsa çok şeyi hakeder fahişeler kısaca

Yorumlar kapatıldı.