Adidas Energy BOOST ayakkabılar ve fiyatları

Adidas Energy BOOST ayakkabı modelleri ne kadar fiyatı
Adidas Energy BOOST ayakkabı modelleri ne kadar fiyatı
Adidas Energy BOOST ayakkabılar ve fiyatları
Adidas Energy BOOST ayakkabılar ve fiyatları

Adidas Energy BOOST ayakkabıların üst kısmı, hareket halindeyken tüm ayağa optimum konfor ve destek sağlayan son derece dayanıklı bir elastik poliüretan olan adidas Techfit’e sahip. Ayağı saran, nefes alan file malzeme adeta bir çorap gibi ayağa otururken, üst kısımdaki güç bantları ise hedefe yönelik destek ve dengeleme sağlıyor.

Energy BOOST aynı zamanda, topuktan parmak ucuna kadar uzanan ve koşu sırasında yanlara doğru sallantıyı azaltarak denge sağlayan genişletilmiş bir TORSION® taban da içeriyor. Bu özellik, koşu sırasında topuğun daha iyi oturmasını sağlıyor, dış topuk desteği ile konforu en üst düzeye çıkarıyor.

miCoach uyumlu, farklı renk kombinasyonlarındaki yeni Energy BOOST ayakkabılar, adidas mağazalarında ve yetkili adidas satıcılarında 423 TL’lik satış fiyatıyla koşu tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

adidas BOOST ayakkabı kıyafet koleksiyonu

Günümüzde kendini sokaklara, pistlere ve patikalara atan pek çok koşucu, gerek koşudan gerekse koşu ayakkabılarından artık çok daha fazlasını bekliyor. adidas ve dünyanın önde gelen kimya şirketlerinden BASF bu çağrıya kayıtsız kalmayarak, koşu sektöründe diğer köpük yastıklama teknolojilerinden daha fazla enerjiyi geri veren, BOOST köpük yastıklamayı geliştirdi. BOOST, içerdiği binlerce enerji kapsülü ile koşuyu sonsuza kadar değiştirdi.

BOOST teknolojisi, daha önce koşucuların aralarında bir seçim yapmak zorunda kaldığı performans yastıklama ve hassasiyet özelliklerini bir araya getiriyor. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında BOOST teknolojisine sahip ilk ayakkabı olarak sunulan adidas Energy BOOST, İlkbahar/Yaz 2014 sezonunda da koşuculara eşsiz bir koşu deneyimi sağlamaya devam ediyor.

BOOST, sıfırın altındaki soğuklardan en zorlu sıcaklara kadar, her ısıda her zaman tutarlı şekilde yastıklama yapacak ve yanıt verebilecek şekilde geliştirildi. adidas İnovasyon Takımı (aIT) tarafından yapılan testler BOOST köpüğün, +40oC dereceden -20oC dereceye olan ısı değişiminde, standart EVA malzemelerden üç kat daha fazla dayanarak tutarlı bir koşu performansı sağladığını ortaya koydu.

Sonsuz Enerji adidas BOOST™ ile Başlar

adidas BOOST™ yastıklama teknolojisi, günümüz koşucularının peşinde olduğu ‘enerjik koşu’ deneyimi’ni onlara sunuyor.

adidas Running hakkında daha fazla bilgiyi www.adidas.com.tr/running adresinden edinebilir, ek görseller içinnews.adidas.com adresindeki haber odamızı ziyaret edebilirsiniz. Bizi www.facebook.com/adidasrunning adresinden takip edin.