Bourjois Paris hacim ve uzunluk veren maskara 2si bir arada 300x3001

Bourjois Paris hacim ve uzunluk veren maskara (2’si bir arada)

Bourjois Paris hacim ve uzunluk veren maskara (2'si bir arada)Bourjois Paris Hacim Ve Uzunluk Veren Maskara Noir Exceptionel 9 adıyla trendyol.com‘dan 29.90’a aldım. Almak isteyenler için hemen ekleyeyim ürünün üzerinde tam olarak “Bourjois coup de theatre 2 in 1 mascara false lash effect length + volume formula with nylon micro-fibres bourjois paris.. made in italy” yazıyor.

Bourjois Maskara Özellikleri

CİLT TİPİ
Tüm cilt tipleri için uygundur.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
İki uçlu maskara etkisini tek bir fırça ile sağlayan maskara. Naylon mikro fiberler sayesinde, hipnotik bir bakış, uzun ve hacimli kirpikler elde etmenizi garanti eder.
ÜRÜN AVANTAJLARI
1 adımda 2 özellik; kirpiklere hacim ve uzunluk kazandıran mascara. En hassas gözler ve lens kullananlar için uygundur.
ÜRÜN KULLANIMI
Uygulamaya üst kirpiklerden başlayınız. Kirpik dibinden ucuna doğru hareketlerle uygulayın. Daha yoğun bir görüntü için uygulamayı tekrarlayınız.

Öncelikle hassas göz çevresini yakan kalitesiz rimellerden değil bunu söylemeliyim. Yumuşak bir dokusu var ve fırça kesinlikle çok kullanışlı. Yumuşak plastikten olduğu için kirpikleri güzel kavrıyor ve şekil veriyor. Rimelin rengi siyah ama beyazlık da var içinde çünkü çift taraflı maskaralardaki gibi yoğun etki verebiliyor hemde tek sürüşte! Bu kesinlikle harika! Kirpiklerime ilk sürdüğümde daha önce neden bu maskarayı kullanmadım ki dedim çünkü gerçekten insanı yormuyor ve hem uzun ve kıvrık hem de hacimli kirpkiler yaratıyor. Bunun yanında çok örümcekimsi bir görüntü de vermiyor yani doğal! Ama eğer abartıp 3-4 kat rimel sürenlerdenseniz örümcek ötesi kirpikleri bu rimelde kısa süre içinde elde edebilirsiniz 🙂 Bir en fazla iki kat sürülmeli bu maskaradan. Maskara almak isteyenlere öneririm. Bourjois maskaraları-rimelleri ve diğer makyaj önerileriniz ile yorumunuz için yorum formuna paylaşımda bulunabilirsiniz.

Comments are closed.