gece davet elbiseleri abiyeler

gece davetlerinde ne giyilir elbetteki gece elbiseleri ve gece kıyafetleri giyilir. peki gece davetleri için satın alacağınız abiyeler nasıl olmalıdır? öncelikle davet elbiseleri hem ambiyansa (davet mekanına) hemde vücut tipinize uygun olmalıdır. vücut tipine uygun gece elbisesi almazsanız vücudunuzun en beğenmediğiniz noktalarını ortaya daha fazla çıkartabilir ve olduğunuzdan daha şişman ya da daha çirkin görünebilirsiniz..

gece davet elbiseleri abiyeler

gece davet elbiseleri abiyeler alırken dikkat edilecek hususlardan birisi de yukarıda bahsettiğim üzre ambiyans yani ortamın/mekanın tarzıdır. çok şık, elegant ve avangart bir mekanda kalitesiz ve ucuz giyinmek rüküş görünebilir. aynı şekilde çok ağır olmayan sadece gençlerin takılacağı ve klasik olmayan bir mekanda da ağır abiyeler giymek rüküş kaçacaktır. her şeyi yerinde ve zamanında giymelisiniz aksi halde komik duruma düşebilirsiniz..

gece davet elbiseleri abiyeler

oleg cassini 2015 koleksiyonu abiyeleri içerisinde 200 liradan başlayıp 2000 liraya çıkan fiyatlarla abiye modelleri bulabilirsiniz. oleg cassini gece davet elbiseleri mini, kısa, ara boy, midi ve maksi uzun boy çeşitlerinde ve ayrıca her ortam ve ambiyansa uygun modellerde abiyeleri var olabiliyor. resim galerimize eklediğimiz oleg cassini davet elbiselerini özel gün ve gecelerde giyebilirsiniz. aynı zamanda mezuniyet, nişan merasimi, nişan töreni ve düğünlerde giyilebilecek abiyeler de mevcut.. gelin yakınları ve damat yakınları için de çeşit çeşit güzel abiye kıyafetler görünmekte.