Jennifer Aniston'un Lolavie (su yaşamı) Parfümü Çıktı

Jennifer Aniston imzalı lovavie bayan parfümü fransız parfümleri

Jennifer Aniston’un Lolavie (su yaşamı) Parfümü Çıktı. Lolavie’nin tanıtım fotoğrafları Jennifer Ansiton’ın favori tatil mekanı Meksika, Cabo san Lucas’ta yapılmış. Parfüm henüz Trükiye’de yok.. Şişesi ve renginden de anlayabileceğimiz gibi sade ve  sempatik bir parfüm kokusu.

Jennifer Aniston, birçok ünlü sima gibi kendi ismiyle imzalı bir parfüm çıkarttı. Parfümün adı “Lolavie”. 1,5 yıldır parfüm üzerinde çalışılıyor. Geçtiğimiz aylarda İngiltere’nin meşhur Harrod mağazasında tanıtımı yapıldı. “Parfüm şişesinin üstünde adımın yer alması tabii ki de gurur verici fakat bu projede kendimi bir mankenden öte daha çok parfümün içeriğine katkıda bulunan bir kimyager gibi hissediyorum” demiş Aniston. Çünkü Lolavie’nin diğer ünlülerin parfümlerinden en büyük farkı; Jennifer Aniston’ın parfüm tasarlanırken de orada olması. Aniston Lolavie’nin “parfümsüz bir parfüm” niteliğinde olduğunu söylemiş. ”Temiz, seksi ve çiçeksi ama çok değil. İnsanların bana yaklaşıp ne koktuğumu sormasını, tende ağırlaşmadan doğal bir koku bırakmasını istedim,” diyor. Yani anlayacağınız hafif bir koku.

Parfümün ismi Lolavie, fonetik olarak l’eau la Vie’den türemiş, fransızca su yaşamı anlamına geliyor, parfümün şişesi de denizdeki dalgalara gönderme yapıyor. Aniston ise parfümün adı hakkında şu yorumda bulunmuş: “Kişisel bir nedeni var ama bana kalsın”  Belki de Angelina Jolie biraz merak edip çatlasın istemiştir 🙂 Kimbilir belki Brad Pitt ile alakalı bir anısından dolayıdır ya da öyle düşünülmesini istemiş de olabilir.

Lolavie’nin notaları (içeriği) gül suyu, citrus, gece yasemini çeiçeği, vahşi menekşe, amazon zambağı, musk, amber ve sandal ağacından oluşuyor.

Comments are closed.