küçük sırlar kıyafetleri adil ışık mağazalarında

küçür sırlar dizisi ayşegül su kıyafetleri ayakkabıları

küçük sırlar dizisi gossip girl dizisinin ülkemizdeki taklidi bilindiği gibi.  taklit maklit ama yinede tutuldu. küçük sırlar kıyafetleri. merve boluğur kıyafetleri, küçük sırlar su kıyafetleri. ayşegül küçük sırlar ayşegül alemlerde. hepsinin markasını ve koleksiyonlarını merak ediyoruz değil mi?

küçük sırlar kıyafetleri

Başrollerinde Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Birkan Sokullu, İpek Karapınar, Kadir Doğulu gibi oyuncuların rol aldığı “Küçük Sırlar” ın karakterlerinin ne giydiği izleyici tarafından her bölüm en merak edilen şeylerden biri haline gelmesi yeni bir marka fikrini ortaya çıkardı!

15 Mart itibariyle Adil Işık’ın 14 şubesinde yer alacak olan ‘Küçük Sırlar by adL’ Koleksiyonu 15-40 yaş arası geniş bir kitleye hitap ediyor.

20 parçayla başlayan koleksiyona dizinin yeni bölümleriyle beraber yeni modeller eklenmesi planlanıyor.

Özellikle şeritli, biyeli kombinasyonlar, piliseler, keskin hatlı ceket ve elbiseler, koleksiyonun en göze çarpan temalarını oluşturuyor.

2011 ilkbahar özel koleksiyonu olarak yer alacak olan ‘Küçük Sırlar by adL’ Adil Işık’ın sadece 14 mağazasında yer alacak ve bu çok özel tasarımlar için sınırlı sayıda üretim yapılacak.