Roc “hydra bio active” nemlendirici krem yorumum

Roc hydra bio active karma ciltler için nemlendirici krem yorumumRoc ürünlerinden hydra bio active nemlendirici krem yorumum ve kullananların kullanıcı yorumları: karma ciltler için nemlendirici..  

Roc hydra bio active

Roc Hydra+Bio Active-Karma Ciltler İçin

Roc cilt bakım uzmanlarınca Hydra+Bio Active-Karma 13+ yaş ve üstü..

Nemlendirici Hydrovance ve matlaştırıcı madde (silica)ile zenginleştirilmiş,doğal anti-oksidanlar içeren yeni bir formüle sahiptir.İçeriğindeki SPF15 güneş koruma filtreleri cildinizi güneşin zararlı etkilerinden ve güneşten kaynaklanan erken yaşlanma belirtilerinden korur.Cilde son derece uyumlu yumuşak formülü sayesinde göz çevrenize dahi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sonuç : Yoğun ve uzun süre etkili nemlendirme sayesinde cildiniz canlanır.

Kullanımı : Karma cildinizin yağ dengesini sağlamak için günlük olarak kullanınız.Makyajın altına mükemmel bir zemin oluşturur.

40 ml

Ne zamandır T bölgesi yağlanan, yanak bölgesi normal cilde sahip biri olarak karma cildime uygun yağlandırmadan parlatmadan iyi nemlendiren bir nemlendirici yüz kremi bulmak için mücadele ettim 🙂 Neler kullanmadım ki? Diadermine, lorael, avon, nivea, dove vs. vs. vs. birçok nemlendirici krem markası. Ama hiçbiri aradığımı veremedi. Roc hydra bio active karma ciltler için nemlendirici kremi denedim, öyle hızlı emiyor ki cilt elinizde fazla bekletmeyin çünkü eliniz emer bütün kremi :)) Bu arada sadece bir kaç damla krem ile tüm yüzünüzü nemlendirebilrisiniz kaliteli her nemlendiricide olduğu gibi. Yağlanan bölgeleri hem nemlendiriyor hem matlaştırıyor bu anlamda  cildin yağlanan kısımları da bakımdan nasipleniyor. Cildin kuru ve normal kısımlarını da güzel nemlendiriyor ve esneklik sağlıyor. Cildinizin anında nefes aldığını ve sağlık kazandığını hissediyorsunuz. Karma cilde sahip ve bir çok yüz kremi denemiş biri olarak Roc “hydra bio active” nemlendirici kremi şiddetle tavsiye ediyorum. Roc hydra bio active nemlendirici krem kullananların yorumlarını aşağıdaki yorum formundan okuyabilir, siz de roc ürünleri hakkında yorum ekleyebilirsiniz. Roc ürünlerinden hangilerini kullandığınızı ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunda belirtebilirsiniz. Roc hydra bio active karma ciltler için nemlendirici krem yorumum roc ürünleri