tekbir 2018-2019 ilkbahar yaz koleksiyonları

tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonundaki ürünler hakkında tesettür giyimin öncülerinden tekbir giyim bir basın bülteni yollamış. tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarını incelediğimde, tekbir markalı tesettür kıyafetleri ve en güzel tekbir eşarp modellerinin bu ilkbahar yaz sezonunda da 2013 tesettür modasında esip geçeceğini söyleyebilirim 🙂

tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonundaki ürünlerin içeriği, tekbir yeni sezonda bu yılın moda renkleri ve 2013 tekbir ilkbahar yaz moda desenleri..

TEKBİR 2013 İLKBAHAR YAZINDA “BEDESTEN, ÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK VE GENÇ GRUP” İLE KARŞINIZDA

Tekbir 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı “Bedestenlerden” esinlendi.

Tekbir Giyim, yeni sezonda koleksiyonunu üç ana gruba bölerek, müşterilerin seçimlerini daha kolay yapmalarını amaçladı. 2013 Tekbir Bedesten koleksiyonu, 2013 Tekbir Genç koleksiyonu ve Tekbir 2013 Ölçüsüz Güzellik koleksiyonu..

tekbir 2013 ilkbahar yaz sezonuTEKBİR BEDESTEN KOLEKSİYONU

Tekbir Bedesten grubu; markanın klasik modellerinin yer aldığı ürünlerden oluşturulmuştur. Bedesten gurubunda dikkati çekenlerin başında; işlemeler, nakışlar ve baskılar gelmektedir. Koleksiyon, karamel tonlarından, sarıya, turuncudan yeşil ve maviye kadar geniş bir renk gamında çalışılmıştır.

tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarıTEKBİR GENÇ KOLEKSİYONU

Genç grup; genellikle 20-27 yaş ve 38-44 beden aralıklarındaki bayanlara hitap eden ürünleri barındırmaktadır. Nil yeşili, bebek mavisi, mercanın en uçuk tonları, yavru ağzı, yeşil, saks mavisi ve kırmızı gibi birçok rengin kullanıldığı koleksiyonda nefes alan pamuklu kumaşlar, keten ve vual, ipek şifon, dantel ve gipürler bulunmaktadır.

tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonuÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK KOLEKSİYONU

Ölçüsüz Güzellik koleksiyonu grubu ise; hangi kiloda olursa olsun kendini iyi hissetmek isteyen 46-56 beden aralığındaki her yaştan bayana hitap etmektedir. Pudra, gülkurusu, tarçın, krem rengi gibi soft renklerin yanı sıra; mint yeşili, ekru, türkuaz ve yeşil gibi ışıltılı, toprak, kum beji ve vizon gibi sakin renklere de yer verilmiştir.