2019 Pudra Rengi Modası Pudra Pembesi

2010 Pudra Rengi Modası Pudra Pembesi Elbise Çanta Ayakkabı Takı Modelleri Kombinler

2009’da başlayan pudra rengi ve pudra pembesi elbise, ayakkabı, takı, aksesuar kısacası pudra rengi kombinleri modası 2010 yılında da tam gaz devam ediyor. Caddelerde sokaklarda pudra renginin her renk tonlarında nostaljik ve romantik desenli, dantelli ve Paris’i aratmayacak şıklıkta pudra rengi elbiselere, ayakkabılara ve takılara rastlayabilirsiniz 🙂

Pudra rengi oldukça sempatik ve doğal, naturel bir renk. Ayrıca oldukça feminen bana göre. Ben çocukluğumdan beri severim pudra rengi tonlarını (kum rengi, bej tonları, toz pembesi, koyu füme, koyu bej gibi) Pastel renkler insanı daha naturel ve daha asil gösteriyor bana kalırsa. Elbette canlı renkler de yerine göre gerekiyor ancak pudra renkleri özellikle benim gibi sade ve romantik giyinmeyi tercih eden bayanlar açısından son derece güzel bir renk skalasına sahip.

Pudra rengi, pudra pembesi ayakkabılar, sandaletler ve babetler ayakkabı dünyası içerisinde her türlü ünlü markada biribirinden güzel modellerle karşınızda. Pudra rengi (kum rengi, bej rengi, pudra pembesi gibi) elbise, takı ve aksesuarlarla harika kombinler oluşturabilirsiniz. 2010 yaz trendleri ve yaz modasından yazmaya devam edeceğim.

1 yorum

  1. sitenizde görmüş olduğum ürünleri nerden satın alabiliriz.güzel kadın mevsimler gibi com yazıyo ama bılamadım

Yorumlar kapatıldı.