anneler için birbirinden farklı giyim hediyesi seçenekleri

anneler için birbirinden farklı giyim hediyesi seçenekleri levis 2014 ilkbahar yaz kadın giyim koleksiyonundak anne kıyafeti modellerinde.. anneler günü 11 mayıs 2014te kutlanacak ve sadece 4 gün kaldı. eğer hala anneme ne alsam diyenlerdenseniz ve anneye hediye düşünüyorsanız giyim kıyafet alışverişi yaparak bu eksiği giderebilirsiniz diye düşünüyorum.. annenizin seveceği bir etek ya da elbise, bluz ya da tunik eğer gardrobunda çeşitliliği seven biriyse ya da bu kıyafete ihtiyacı var ise onu çok mutlu edebilir..

anneler gününde levis’tan anneler için birbirinden farklı giyim hediyesi seçenekleri..

Levi’s®’ın Kaliforniya’nın favori tatil mekanı Palm Springs’den ilham alarak hazırladığı İlkbahar/Yaz 2014 kadın giyim koleksiyonunda, Anneler Günü için birbirinden farklı hediye seçenekleri bulunuyor.

Koleksiyonda canlı, hareketli piksellerden oluşan geometrik desenli spor parçalar öne çıkıyor.  Mercan pembesi, limon sarısı ve mandalina turuncusu gibi parlak renklerin ön planda olduğu koleksiyonda, yüksek teknolojiye sahip esnek parçalar yer alıyor.

Klasik western gömlekler, soluk pastel kamuflaj renkli kesik 501® şortlar, trucker ceketler ve feminen detaylara sahip elbiseler şık bir hediye alternatifi oluşturuyor.

anneler günü için birbirinden güzel hediye seçenekleri levis 2014 yaz kadın koleksiyonu levis anneler günü levis bluz gömlek modelleri levis kot tunik elbiseler levistan anneye kot pantolon modelleri
Levi’s®’ın Amerika’nın batı kıyılarının özgür ruhundan esinlenilerek hazırladığı İlkbahar/Yaz 2014 kadın koleksiyonu anneler için birbirinden farklı hediye seçenekleri sunuyor. Her yaşa ve her zevke hitap eden

1960’ların yaşam tarzına dikkat çeken Levi’s, her yaşa ve her zevke hitap eden koleksiyonuyla Golden State’in çağdaş sokak kültürünün şık, iyimser ve genç stiliyle en kıymetliniz için en doğru seçimi yapmanıza fırsat tanıyor.

Rahat, şık, dikkat çekici ve zarif ürünleri anneniz için tüm Levi’s® mağazalarında bulabilirsiniz!