Prof Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu'ndan Bağırsak Mide Gazlarına Limon Kürü Tedavisi

Sindirim problemlerinizden kaynaklanan bağırsak gazınız ve şişkinliğiniz varsa hayatınızın kalitesi yarı yarıya düşer bunu bilmeyen, hayatında bir kere de olsa yaşamayan yoktur sanırım. Şimdi gelin yazın ince ince, tiril tiril kıyafetlerimizin altında şişkinlikten kaynaklanan koca bir göbekle dolaşmamak için; İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun anlatımından şişkinlik, mide/bağırsak gazlarını nasıl yok edebileceğimizi öğrenelim.

Sabah kalktığınızda aç karna yarım bardak oda sıcaklığındaki taze su içerisine tam bir limonun suyunu sıkarak için. (içerisine başka hiçbir şey katmayın) Ardından 2-3 dk. evin içerisinde dolaşın. Şişkinlik ve bağırsak gazlarının giderilmesinde mükemmel bir çözümdür. Eğer şişkinlik devam ederse öğleden sonra da aynı uygulamayı tekrar edin.

NOT: Limon suyu midenize zarar veriyorsa bu kürü uygulamayınız.

Eğer limon suyu kullanamıyorsanız 1 su bardağı kaynar su içerisine 1 tutam melisa (oğul otu) koyarak 5-6 dakika demlendirdikten sonra süzerek içiniz. Elde edilen melisa çayı aynı zamanda iyi bir sakinleştiricidir.

Prof Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’ndan Sindirim Sistemi Problemlerine Sindirim Güçlüklerine Sindirim Bozukluğu Olanlara Bağırsak Barsak Mide Gazlarına Bitkisel Doğal Tedavi Gazı Olanlar İçin Doğal Bitkisel Çözüm İlaç Limon Kürü İbrahim Adnan Saraçoğlu Makaleleri Limon Kürü Tedavisi