Adidas 2018-2019 İlkbahar Yaz Porsche Koleksiyonu

Adidas 2014 İlkbahar Yaz Porsche Koleksiyonu görücüye çıktı. Adidas Porsche Design Sport İlkbahar-Yaz yeni sezon 2014 Koleksiyonunda teknoloji ve tasarımın buluşması öne çıkıyor..

 Lüks ile özdeşleşmiş marka Porsche Design ve adidas işbirliği ile adidas Porsche Design sport’un İlkbahar Yaz 2014 yeni sezon Koleksiyonu spor giyime heyecan verici teknoloji ve tasarım yenilikleri getiriyor.

Adidas 2014 İlkbahar Yaz Porsche Koleksiyonu

Adidas 2014 Porsche Design Sport yeni sezon modelleri
Adidas 2014 Porsche Design Sport
Adidas İlkbahar Yaz 2014 Porsche Design Sport Koleksiyonu
Adidas Erkek İlkbahar Yaz 2014 Koleksiyonu
Porsche Design adidas ürünleri 2014
Porsche Design Sport Adidas

Lüks marka konseptinin önemli temsilcisi Porsche Design ve adidas işbirliği ile geliştirilen adidas Porsche Design Sport, İlkbahar/Yaz 2014 Koleksiyonu’nda, spor performans teknolojisi ile sofistike, minimalist tasarımı yaratıcı bir şekilde bir araya getirmeye devam ediyor. Porsche Design Sport, spor giyime teknoloji ve tasarım alanında heyecan verici yenilikler katıyor.

 Adidas 2014 Porsche Design Sport çift taraflı ceket özellikleri

Koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından biri, çift taraflı ceket… Tüm dünyada erkekler için 500, kadınlar için ise 300 adet üretilen bu yaratıcı, yüksek performanslı ceket, su geçirmez ve yüzde 100 rüzgar geçirmezken nefes alabiliyor. Her türlü hava koşulunda ideal bir arkadaş olan ceketin siyah tarafı güneşin sıcaklığını emerken, gümüş renkteki diğer tarafı hava ısındıkça sıcaklığı yansıtıyor.

 

Çift taraflı erkek ceketi, Porsche Design Sport’un mevcut sürüş, golf, koşu ve gym kategorilerine katılan yeni erkek kategorisi “Elements” altında sunuluyor. Elements, doğa yürüyüşü, patika koşusu ve yürüyüş gibi açık hava sporları için tasarlanmış son derece konforlu ve nefes alabilen kıyafetler sunuyor. Şık ve modern görünümün yanı sıra, ısıyı tahliye etme, nemi emme ve hızlı kuruma özelliklerine sahip akıllı kumaşlar da her türlü zorlu doğa koşulu ile başa çıkma imkanı veriyor.

 

adidas Porsche Design Sport, dünya çapında tanınan Teknik Direktör José Mourinho ile markanın moda, lüks ve spor değerlerini mükemmel şekilde içine alan uzun süreli ortaklığına Adidas 2014 İlkbahar Yaz Porsche Koleksiyonu sezonunda da devam ediyor.

 

adidas Porsche Design Sport çağdaş, minimalist bir görünümü, en yeni tasarım ve yenilikçi malzemeleri temsil ediyor. adidas ile Posche Design arasındaki işbirliği, 2006 yılında erkek spor giyim yelpazesi ile hayata geçirildi. O günden bu yana marka, fonksiyon ile ikonik tasarımı birleştiren özel bir tarzın öncülüğünü üstleniyor.

 

Porsche Design Sport hakkında daha fazla bilgi için: www.adidas.com/porschedesign ve www.porsche-design.com.