Aşk-ı Memnu Dizisi Son Bölüm Final Bölümünü İzle Seyret

aşkı memnu dizisi bihter behlül adnan matmazel beşir nihal final bölümü aşk-ı memnu veda izle seyret 24 haziran 2010

Aşk-ı Memnu Veda İzle Seyret (Video) Aşk-ı Memnu Dizisi Son Bölüm Final Bölümünü İzle Seyret

24 Haziran 2010’da dananın kuyruğu kopuyor arkadaşlar 🙂 Çünkü bölümlerdir devam eden Aşk-ı Memnu dizisi “sonunda” (çok şükür) bitiyor ve bizler de derin bir oh çekiyoruz 🙂 Neden mi oh çekiyoruz? Ben kendim adına Bihter’in ruh halini çok iyi anlamakta, ancak seçimlerini yanlış bulmakla birlikte, bu dizideki karakterlerin (Bihter, Behlül ya da Firdevs hn. gibi kişilerin özellikle) “akılsız ve özenti” kişiler tarafından fazlaca taklit edilebileceğini ve örnek dahi alınabileceğini düşünüyorum hep. Bu bakımdan dizinin tadında bırakılması iyi oldu (aslında uzattıkça uzattılar tadı kaçmıştı ama neyse daha da uzatmadılar ya ona bakalım :D)

Aşk-ı Memnu Veda final bölümünde Aşk-ı Memnu kitabına sadık kalınacakmış yani çok acı bir son bizleri bekliyor arkadaşlar.. Ben hep Behlül’ü suçladım başından beri, o maymun iştahlı aşk meleği tavırlarıyla evli bir kadını üstelik yengesini yoldan çıkarttı. Başlarda Bihter’in aklında bile yoktu ama iblis gibi aklını çeldi Behlül cazibesini ve seksapelini kullanarak. Bihter’de yenildi Behlül’ün bu aşk oyunlarına.. Ama Behlül işin “oyun ve eğlence kısmı” geçip gerçekler kısmına geldiğinde Bihter’i yüz üstü bıraktı her kıza yaptığı gibi.. Bihter çok duygusal, bağımlı ve tutkulu bir kadın olduğundan Behlül’den vazgeçemedi.. Halbuki tüm yanlışları ve yaşanılanları unutup Adnan beyle evliliğini sürdürmeye devam edebilirdi.. Behlül’de Nihal ile evlenirdi.. Ama yüreğindeki aldatma ve ihanet acısı tabiki birde Behlül’e duyduğu aşk buna mani oldu hep.. Tüm pisliklerini unutup kocasının koynuna dönmedi tekrar, hiç bir şey olmamış gibi.. Aslında denedi bunu ama başaramadı hep tökezledi.. Ama Behlül Nihal ile evlenip temizlenebileceğini düşündü, Bihter’in gözyaşlarını arkasına alarak.. Ve sonu “ölüm” bile olsa Bihter Behlül’den vazgeçmedi.. Behlül ise Bihter’in arkasından bakakaldı ve doğru zamanda doğru tercihleri veremediği için sonsuza dek kendini suçladı dinmeyen gözyaşlarıyla..

Aşkı Memnunun son bölümünü mendillerinizi hazırlayıp izleyin derim :))

 

aktüel, aşk uyumu analizi, aşk-ı memnu bölüm izle, Aşk-ı Memnu dizisi, aşk-ı memnu final bölümü, Aşk-ı Memnu Veda İzle, Aşk-ı Memnu Veda Seyret, aşk-ı memnun, Aşkı Memnu, Aşkı Memnu Adnan bey, Aşkı Memnu Behlül, Aşkı Memnu Bihter, aşkı memnu blüm izle, aşkı memnu dizisi, aşkı memnu ednan bey, aşkı memnu final bölümü, Aşkı Memnu Firdevs, aşkı memnu matmazel, Aşkı Memnu Nihal, behlül, beren saat, bihter, Bihter ve Behlül, burçların aşk hayatı, diziler, kıvanç tatlıtuğ, TV, TV dizileri, veda

6 yorum

Yorumlar kapatıldı.