LCW bayramlıklar şık ve sıcacık!

Bayram Alışverişlerinin Vazgeçilmez Adresi LC Waikiki!

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki; bebekten çocuğa, gençten yetişkine kadar her yaş aralığına uygun sayısız alternatifle bayramı şık ve sıcak bir sonbahar havasında karşılıyor. 10-11-12-13 ve 14 Ekim tarihlerinde cadde mağazalarında geç saatlere kadar alışveriş keyfi yaşatacak olan LC Waikiki’de, tüm aile fertleri bu bayram da hayalindeki kıyafeti bulacak.

Bayrama sayılı günler kalmışken; bu özel günde şıklığını konuşturmak isteyen herkes alışveriş etkisine çoktan kapıldı. LC Waikiki de tüm aile fertlerine özel birbirinden şık kıyafet ve aksesuarlarla bayram şıklığının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Nostaljik etkilerle karşınıza çıkan LC Waikiki Kadın Koleksiyonu’nda; dantel detaylar, çiçekli trikolar, simli kazaklar, kendinden desenli pantolonlar, deri detaylı elbiseler ve rengarenk kadife gömlekler bayrama özel seçenekler arasında yer alıyor. Toprak tonlarının hakim olduğu Erkek Koleksiyonu’nda ise şehir hayatı ve ofis şıklığı bir arada sunuluyor. Ekose gömlekler, pamuklu hırkalar, sıcacık trikolar, deri kemer ve cüzdanlar bayramda farkını konuşturmak isteyen tarz sahibi beyleri bekliyor. LC Waikiki’nin genç markası XSIDE; bayramda rahatlığından ödün vermek istemeyen gençler için tam bir denim rüzgarı estiriyor. Denim Koleksiyonu’nda rahat kesim denim pantolonlar, farklı renk tonlarında denim gömlekler ve şık denim ceketler ön plana çıkıyor.

Yetişkinler ve gençler gibi çocuklar ve bebekler de LC Waikiki’nin eğlenceli koleksiyonuyla bayram coşkusunu tam anlamıyla yaşamaya hazırlanıyor. Çocukların hayal dünyasına hitap eden LC Waikiki’nin rengarenk Çocuk Koleksiyonu’nda; sincap, baykuş, tilki gibi sevimli hayvan baskıları, romantik kız çocuklar için tül, fisto, dantel detaylar ön planda! LC Waikiki’de bebeklerin dünyası ise oldukça enerjik ve sevimli. Minik beylerde orman figürleriyle kamp etkisi hakimken; küçük prenseslerde ise pembe tonlarının ağırlıklı kullanıldığı sevimli kıyafetler dikkat çekiyor.

10-11-12-13 ve 14 Ekim tarihlerinde LC Waikiki’nin tüm cadde mağazaları 24:00 kadar hizmet vererek alışveriş çılgınlarını sevindirecek!

Her özel günde olduğu gibi bu bayram da sayısız alternatifli ve uygun fiyatlı alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

20131003-061159.jpg

20131003-061210.jpg