muhafazakarlar için online alışveriş siteleri

muhafazakarlar için online alışveriş siteleriteknolojinin nimetleri derler ya aynen öyle bence muhafazakarlar için online alışveriş siteleri ve diğer indirimli vip online mağazalar. bence bütün ciddi markalar online mağaza açmalı.. hatta vip alışveriş siteleri oluşturmalı..

indirimli online satış yapan muhafazakarlar için online alışveriş siteleri paylaşıyorum. tesettürlü takım elbiseler, kapalı abiye elbiseler, günlük uzun kollu maksi boy elbiseler, pantolon etekler, uzun kollu tunikler, kaplar, pratik boneler, serin tutan eşarplar, abiye boneler, dantelli boneler, hijablar, haşemalar, kapalı mayolar, feraceler, ipek şallar ve ipek eşarplar, pardesüler, twill eşarplar, desenli şallar, gömlekler, bluzlar, kolluklar, boyunluklar, uzun bol etekler vs. kapalı hanımlara göre tesettür giyim ürünleri koşulsuz iade garantisiyle satılıyor. internetten denemeden kıyafet & ayakkabı alınır mıymış diyorsanız size bir tüyo vereyim niohoho ben bir ürün alırken bazen iki beden birden alıyorum (mesela 34 ve 36 beden veya XS ve S beden gibi..). ayakkabıda da aynısını yapıyorum (39 ve 40 numaranın ikisini birden alıyorum). olmayanı iade ediyorum. kesinlikle iadede problem yaşanmıyor. bu tip indirimli online satış yapan islami alışveriş sitelerinde tek sorun; ürünlerin kargoya geç verilmesi. ürünler iki hafta gibi bir sürede elinize ulaşıyor.

islami alışveriş siteleri

muhafazakarlar için online alışveriş siteleri

yenimoda.com >> islami alışverişte %60′ varan indirimler yapılyor

modalama.com >> yine indirimli islami satış yapılan bir online mağaza

aşağıdaki siteler ise genellikle mevsim sonu alışverişlerinde yani sezon sonlarında indirim yapılan veya outlet giyim satılan tesettür giyim online satış alışveriş siteleri. bu online satış mağazalarını hiç denemedim daha önce ama güvenilir olduklarını düşünüyorum. bu tesettürlü giyim eşyası markalarının internetteki mağazaları yukarda adını verdiğim diğer sitelerdekinden daha çabuk kargo yapıyor. aceleniz varsa buralardan da alışveriş yapabilirsiniz. yeni sezon ürünlerinde fazla olmasa da yine bazen sezon sonu kıyafetlerinde olduğu gibi bir indirim söz konusu olabiliyor.

akeronline.com

modanisa.com

onlineaydan.com

tugbaonline.com

tesetturshop.com

onlinearmine.com

tekbiresarp.com.tr

imajgiyim.com

satis.akeltekstil.com