O’Neill 2019 Yaz Bayan Koleksiyonu Deniz Şortu Modelleri (BoardShorts)

O’Neill 2010 Yaz Bayan Koleksiyonu Şort Modelleri (BoardShorts)

O’Neill yaz bayan koleksiyonu canlı, ferah ve hareketli renklerden oluşuyor.
Bayan koleksiyonunda odak noktası olan etnik desenler, güneşin doğuşu ve batışını andıran renkler ve küçük detaylar ürünlere çeşitlilik katıyor.

O’Neill yaz erkek koleksiyonu farklı renk varyasyonlarından oluşuyor. Tüm ürün gruplarında mor ve nane renklerini görmek mümkün. Özellikle walkshort ve beach sweat lerde kullanılan renk temaları parlak renkleri ortaya çıkarıyor.
Hem farklı renkler hem de detaya gösterilen önem ve O’Neill’ın yenilikçi ruhu koleksiyonu farklı kılıyor. Şort ve gömleklerde özel tasarlanmış ve test edilmiş telefon cepleri konforu arttırıyor. Fotograf baskılarda kullanılan renkler ve desenler dikkat çekici olmakla birlikte retro özellikler taşıyor.

O’Neill aksesuar ve ayakkabılarda odak noktası koordineli ürünler.
Bayan aksesuarlarında tekstil öğelerinde kullanılan renk ve desenler entegre ediliyor. Genellikle kırmızı ve kahverengi gibi sıcak renklerin üzerine desen öğeleri yerleştirilmiş. Terliklerin bant kısımlarında küçük detaylar dikkat çekiyor ve yaz temasını hareketli bir şekilde yansıtıyor.
Erkek aksesuarlarında ise detaylandırma teması daha direkt bir şekilde kullanılmış. Şapka, çanta ve terliklerde tekstil renklerini ve baskı öğelerini görmek mümkün.