Remington Cİ 19 Pro Spiral Seramik Bukle Saç Maşası (Kullananların Yorumları, Fiyatı)

remington ci 19 pro spiral seramik bukle kıvırcık dalga saç maşası fiyatı fiyatları en ucuzu nerede satılıyor kullananların yorumları

38 mm’lik seramik spiral maşası bulunan Remington Cİ 19 Pro Spiral Seramik Bukle Saç Maşası bir kaç gün önce elime geçti. Bu saç maşasının en ucuzu nerede satılıyor derseniz cimri.com’a göre varkibu.com’da satılıyormuş. En ucuz satan 30 tl.sına satıyor, en pahalı satan da 50 tl.sına.

Remington Cİ 19 Pro Spiral Seramik Bukle Saç Maşası seramik ve ısı ayarlı (130-190 derece)olduğundan saça maksimum düzeyde koruma sağlıyor, bu sayede saçlar yanmıyor. Şimdilik benim saçlarımda bir sorun yok. Bukleleri (kıvırcıkları) gayet güzel ve kuaförden çıkmış gibi bir saç modeli elde etmeniz için çok profosyonel ya da kuaför veya saç uzmanı olmanız da gerekmiyor. Çok pratik bir saç maşası olduğundan kolay kullanılıyor çünkü. Ayrıca daha yüksek fiyatlı saç maşalarına verilen paralara da bence hiç gerek yok. Çünkü; Remington markası sağlamlığını ve kalitesini, fiyatı oldukça ekonomik ve ucuz olan bu saç maşasında da gösteriyor.

Amacınız kuaförde sürekli para ödemeden ya da daha yüksek  fiyatlara saç maşası almadan saçlarınızı kıvırcık, bukleli veya dalga dalga yapmak ise bu saç maşasını kesinlikle öneririm. İşinizi göreceğine emin olabilirsiniz. Bu arada yanında gelen aparatı ile de saçlarınıza kolay ve pratik bir şekilde fön çekebilirsiniz. Düz fön ya da dalgalı fön çekmek artık çok daha kolay olacak çünkü bu aparat fön fırçalarının ve fön taraklarının yerine geçiyor. Bir elinizde fön tarağı/fırçası diğer elinizde saç kurutma makinesi olmadan da saçlarızın uçlarını bu fön makinesi aparatıyla şekillendirebilirsiniz.

Remington Cİ 19 Pro Spiral Seramik Bukle Saç Maşası Özellikleri:

•19 mm seramik
•Fırça
•2 kademeli ısı ayarı 130°C ve 190°C
•Açık kapalı göstergesi
•Soğuk uç
•Isıya dayanıklı çanta
•1,8m kordon
•2 yıl garanti

Maşa yaparken saç tipine göre daha kalıcı bukleler verebilmek için dikkat edilmesi gerekenleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz arkadaşlar..

Sizler de eğer bir Remington Cİ 19 Pro Spiral Seramik Bukle Saç Maşası kullanıcısı iseniz lütfen deneyimlerinizi aşağıdaki yorum formuna yazarak bizimle paylaşın. Teşekkürler.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.