Grupfoni Günün Fırsatı: Markafoni Alışveriş Sitesi İçin %50 İndirim Kuponu

Grupfoni Günün Fırsatı: Markafoni Alışveriş Sitesi İçin %50 İndirim Kuponu!

TIKLA VE HEMEN GRUPFONİ GÜNÜN FIRSATINDA MARKAFONİ İNDİRİM KUPONUNU AL!

grupfoni markafoni davetiyesi hediye indirim kuponu

Grupfoni 02 Eylül 2010 Günün Fırsatı: grupfoni’den bir ilk! Moda ve yaşam tarzına özen gösterenlerin buluştuğu Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü markafoni’den yapacağınız alışverişlerinizde kullanacağınız 50 TL değerindeki Hediye Çeki %50 indirimle sadece 25 TL!

Grupfoni Günün Fırsatı Detayları:

Dünyaca ünlü markaların sadece markafoni üyelerine özel alışverişinin tadını doyasıya çıkarmanız için grupfoni size markafoni için bir ilki sunuyor! markafoni’den yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 50 TL’lik Hediye Çeki %50 grupfoni indirimiyle sadece 25 TL!

Henüz markafoni’ye üye değilseniz buradan markafoni’ye üye olun ve keyifli alışverişe katılın!

Hediye çeklerinizi markafoni üzerinden 6 Eylül 2010 Pazartesi gününden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Son kullanma tarihi ise 6 Ekim 2010.

Markafoni Hediye Çekinizden 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde yararlanabilirsiniz.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir markafoni’den alışveriş ayrıcalığını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Grupfoni Kuponu Nasıl Kullanılır?

markafoni’de %50 indirim fırsatından yararlanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli;

Satın almış olduğunuz fırsat kuponu, kampanya süresinin bitiminden sonra email yoluyla tarafınıza gönderilecek. Fırsat kuponunuzu içeren “Günün fırsatı gerçekleşiyor” başlıklı mail gelen kutusunda değilse lütfen Junk Mail kutusunu kontrol ediniz.

markafoni’ye giriş yapın veya henüz üye değilseniz buradaki devetiye ile markafoni’ye üye olun.

markafoni’de bulunan onlarca markanın %80’e varan indirimleriyle dolu kampanyalarını gezerek almak istediğiniz ürünü veya ürünleri sepetinize ekleyin.

Alışverişinizi tamamlamak için Sepet Detayları sayfasında ‘Satın Al’ butonuna tıklayın, adresinizi seçin veya yeni gönderim adresi girin.

Teslimat ve fatura adreslerinizin altında sepetinizin toplam tutarını gördüğünüz tablonun altındaki ‘GRUPFONİ KUPONLARINIZ’ satırından kupon kodunuzu girin.

Varsa markafoni kuponlarınızı da ‘Kuponlarınızı kullanmak için tıklayınız’ linkinden açılacak küçük pencereden seçerek harcayabilirsiniz.

Devam butonunu tıklayarak kredi kartı bilgilerinizi girin. ‘gönder’ butonunu tıkladığınızda birkaç saniye içinde siparişiniz onaylanır ve markafoni tarafından size siparişinizin detaylarını içeren bir email gönderilir.

Comments are closed.